Aydınlatma Firmaları Rehberi

Ayda 4.000’in üzerinde sektör ilgilisinin ziyaret ettiği Aydınlatma Portalı’nda firmanız ile yer almak ister misiniz? Firma profili, ürün ve hizmetleri hakkında bilgilerin yanı sıra firmaların iletişim bilgilerinin de paylaşılacağı bu rehber ile yerli firmalarımızın tanıtımına destek verilmesi, kolay ulaşılabilir hale getirilmesi amaçlanmaktadır.

Aydınlatma Firmaları Rehberi
03.07.2016
149
A+
A-

Aydınlatma Portalı bünyesinde yeni bir bölüm hazırlıyoruz. Bu bölümde şehirlere göre kategorilendirilmiş yerli aydınlatma firmalarımıza birer sayfa ile yer vereceğiz. Firma profili, ürün ve hizmetleri hakkında bilgilerin paylaşılacağı sayfada firmalara ait iletişim bilgileri de yer alacaktır. Bu bölüm yerli firmalarımızın B2B ve B2C pazarlama ve satış uygulamalarının geliştirilmesi hedeflenmektedir.

Ayda 4.000’in üzerinde sektör ilgilisinin ziyaret ettiği Aydınlatma Portalı’nda firmanız ile yer almak ister misiniz?

Aydınlatma Portalı hem sektör ilgilileri hem de müşteri tarafında yoğun ilgiyle takip edilmektedir. Firmalarımız sektörde ne kadar başarılı olsa da internet üzerinden firmalarımıza ulaşmak bazen zor olabiliyor. Oluşturacağımız firma rehberinde şehirlere göre kategoriler oluşturularak, firmalarımıza bu kategoriler altında yer verilecektir. Bu sayfada firma adı, adres, telefon, faks, logo, internet sitesi, e-posta adresi, kuruluş tarihi, yetkili, çalışan sayısı, hakkında, harita konumu ve etiketler bulunacaktır.

Firma rehberinde yer almak için iletişim formu aracılığıyla bizimle irtibata geçebilirsiniz. Taleplerin toplanmasının ardından firmalarımıza koşullar ve gerekli bilgiler ile ilgili e-posta ile dönüş yapılacaktır.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 1 Yorum
  1. fatih oymak dedi ki:

    Üyelik ile ilgili sizle bir görüşme yapmak isteriz. Randevu için bana ulaşabilirseniz sevinirim.