YOL-BAK Ankara Üretim Tesisleri’ni Entek LED Aydınlattı

Entek LED, Aura serisi yüksek tavan armatürüyle, Ankara’da bulunan YOL-BAK Üretim Tesisleri’nin aydınlatmasını gerçekleştirdi. LED teknolojisiyle donatılmış bu ürün, endüstriyel tesis için gerekli aydınlatma koşullarını fazlasıyla sağlarken, enerji tasarrufunu da beraberinde sunuyor.

YOL-BAK Ankara Üretim Tesisleri’ni Entek LED Aydınlattı
15.02.2018
700
A+
A-

Entek LED‘in ilk kez 2018 ürün kataloğunda tanıttığı Delta serisi sokak armatürü ve Aura serisi yüksek tavan aydınlatma armatürü, oldukça beğeni toplamıştı.

Entek LED, Aura serisi yüksek tavan armatürüyle, Ankara’da bulunan YOL-BAK Üretim Tesisleri‘nin aydınlatmasını gerçekleştirdi. LED teknolojisiyle donatılmış bu ürün, endüstriyel tesis için gerekli aydınlatma koşullarını fazlasıyla sağlarken, enerji tasarrufunu da beraberinde sunuyor.

Aura yüksek tavan aydınlatma armatürü, 64 adet yüksek ışık çıktısına sahip Cree XTE LED ile donatılmıştır ve bu LED’lerin üzerinde 51 derece ışık açısına sahip lensler yerleştirilmiştir.

Toplam 148W güç harcayan Aura, 133 lm/W etkinlik faktörüne sahiptir, yani watt başına 133 lümen ışık üretir. Bu özelliğiyle piyasadaki benzerlerinden üstün performansa sahip olduğu açıkça görülmektedir.

Üretici firma Entek LED, bu ürünü 5 yıl garanti ile birlikte satışa sunuyor.

Firma hakkında detaylı bilgi edinmek ve ürün ile ilgili fiyat teklifi alabilmek için Entek LED firma sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.