Yılın Aydınlatma Firması “Pelsan” Oldu

Pelsan, Aydınlatma Portalı tarafından üçüncü kez düzenlenen Yılın Aydınlatma Firması Anketi’ni birinci sırada tamamladı. Firma, destekçilerine teşekkür ederek, ankette birlikte yarıştığı rakiplerine başarılar dileyen bir mesaj yayınladı.

Yılın Aydınlatma Firması “Pelsan” Oldu
22.01.2019
316
A+
A-

Aydınlatma Portalı tarafından bu sene üçüncüsü düzenlenen Yılın Aydınlatma Firması Anketi‘ni değerli destekçilerimizin oylarıyla 1. sırada tamamladık.

Aydınlatma Portalı, 1.755 bireysel üyesine sordu. Üyeler, Yılın Aydınlatma Firması‘nı belirlemek için oy kullandı.

Yılın Aydınlatma Firması sizce hangisi olmalıdır?” başlıklı anket, Aralık ayı içerisinde portal üyelerine e-posta yoluyla gönderildi. Üyeler, e-posta içerisinde oy vermek istediği firmanın üzerine tıklayarak oy kullandı.

Oylama Ocak ayının ilk haftasına kadar devam etti. Toplam 1.755 kişiye iletilen ankette her üye yalnızca bir kez oy kullanma hakkına sahipti. Oylama tamamlandığında, Pelsan Aydınlatma yüzde 14,5 oranla oyların çoğunluğuna sahip olarak üçüncü kez “Yılın Aydınlatma Firması” olarak seçildi.

2018 yılı içerisinde,

Kendi bünyemizde yer alan, konularında uzman güçlü mühendis kadrosuna sahip Ar-Ge departmanımızla yeni ürünler tasarladık.

Tasarımı ve üretimi bize ait olan inovatif ürünlerimizle, tüm ürün gruplarımızda LED ürün gamını her geçen gün genişleterek, sektörün ihtiyaçlarına tek adresten cevap verdik.

Uluslararası alanda kabul görmüş ENEC, TSE, ATEX belgeleri ile yeni ürünlerimizin kalitesini tescil ettik.

Batum Havalimanı, Kazakistan Nazarbayev Üniversitesi, Ovit Dağı Tüneli, Gaziantep Kalesi, Erzincan Çöpler Altın Madeni gibi Türkiye’nin ve Dünya’nın dört bir yanında önemli ve başarılı aydınlatma projelerine imza attık.

Almanya’dan Fildişi Sahilleri’ne kadar tüm dünyada 65’den fazla ülkeye ihracat yaptık.

Sosyal sorumluluk projelerimizden “Eğitime Destek” projemizle üniversite ve meslek liseleri ile iş birliği içerisinde olup, öğrencilerimizin geleceğine yatırım yaptık.

Yurt içi ve yurt dışında katıldığımız 10 fuarda ülkemizi başarıyla temsil ettik.

Yapmış olduğumuz tüm çalışmalarda emeği geçen tüm paydaşlarımıza teşekkürü bir borç biliriz.

Aydınlatma Portalı, aydinlatma.org’da düzenlenen “Yılın Aydınlatma Firması” yarışmasında, firmamızı oylarıyla destekleyen herkese teşekkür eder, ankette bizimle birlikte yarışmış tüm rakiplerimize başarılı bir yeni yıl dileriz.

Saygılarımızla,
Pelsan Aydınlatma Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.