Entek LED’in Ankara Showroom’u Açıldı

İstanbul merkezli LED aydınlatma üreticisi Entek LED, Ankara ve çevre illerdeki taleplere daha hızlı cevap verebilmek için Ankara Showroom’unu açtı. Showroom, 14 Temmuz 2017 günü saat 15:00’de eğlenceli bir etkinlik ile açıldı.

Entek LED’in Ankara Showroom’u Açıldı
15.07.2017
300
A+
A-

İstanbul merkezli LED aydınlatma üreticisi Entek LED, Ankara ve çevre illerdeki taleplere daha hızlı cevap verebilmek için Ankara Showroom‘unu açtı. Showroom, 14 Temmuz 2017 günü saat 15:00‘de eğlenceli bir etkinlik ile açıldı.

Entek LED’in Ankara Showroom’u açılış kokteyline ilgi büyüktü. Showroom’da firmaya ait tüm iç mekan ve dış mekan aydınlatma çözümleri sergileniyor.

Entek LED, 35 yıllık köklü bir kuruluşun LED aydınlatma alanında ilerleme hedefiyle, ayrı bir şirket yapılandırması olarak kurulmuştur. Firma İstanbul’da 7000 m2 üretim tesisi, bünyesinde bilişim yatırımları ve makine parkuru bulunduruyor. Ankara bölgesinden gelen talebin artması firmanın bu bölgede daha etkin bir şekilde yer alması gerektiği şeklinde yorumlandı. Firma da bu talebe kayıtsız kalmadı ve “Ankara’da biz de varız!” dedi.

Entek LED’in Ankara’da yer alması hem tüketici hem de sektör temsilcileri tarafından olumlu karşılandı. Firma sayısının artması, rekabet ortamının gelişmesiyle tüketici yararına bir oluşum getirecektir.

Entek LED’e başkent Ankara’ya hoşgeldin diyor, ticari faaliyetlerinde başarılar dileriz.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.