Üniversite Öğrencileri Pelsan Fabrikasını Ziyaret Etti
Pelsan Aydınlatma üniversiteler ile işbirliği kapsamında Fatih Üniversitesi Elektrik – Elektronik Mühendisliği Öğrencileri ile fabrika binasında bir araya geldi. 04.05.2016 tarihinde gerçekleştirilen ziyarete 30 öğrenci ve ilgili bölüm hocaları katıldı.
![Üniversite Öğrencileri Pelsan Fabrikasını Ziyaret Etti](https://aydinlatma.org/wp-content/uploads/2016/05/Pelsan-Aydinlatma-Fatih-Universitesi-1024x576.jpg)
Pelsan Aydınlatma üniversiteler ile işbirliği kapsamında Fatih Üniversitesi Elektrik – Elektronik Mühendisliği Öğrencileri ile fabrika binasında bir araya geldi. 04.05.2016 tarihinde gerçekleştirilen ziyarete 30 öğrenci ve ilgili bölüm hocaları katıldı.
İç, dış ve endüstriyel aydınlatma ile lamba ve komponentlerden oluşan 5 farklı ürün grubunun yer aldığı showroomu gezen öğrencilere, ürünler, uygulama alanları ve projelerle ilgili verilen bilgilerin ardından, Laboratuvar Müdürü Akın Sezer’ in sunumu ile program tamamlandı.