Uluslararası LED ve Aydınlatma Fuarı Sektörü Buluşturmaya Hazırlanıyor

LED alanında dünyanın nadir fuar ve etkinliklerinden, yeni nesil Aydınlatma alanında Türkiye ve bölgedeki en büyük fuarı olan Uluslararası Led&Aydınlatma Fuarı, sektörü 6-9 Ekim 2016 tarihleri arasında 12. kez buluşturmaya hazırlanıyor.

Uluslararası LED ve Aydınlatma Fuarı Sektörü Buluşturmaya Hazırlanıyor
04.10.2016
121
A+
A-

LED alanında dünyanın nadir fuar ve etkinliklerinden, yeni nesil Aydınlatma alanında Türkiye ve bölgedeki en büyük fuarı olan Uluslararası Led&Aydınlatma Fuarı, sektörü 6-9 Ekim 2016 tarihleri arasında 12. kez buluşturmaya hazırlanıyor.

Bir ürünün belli alanlarda yapabileceği büyük değişimler incelendiğinde, dünyada son dönemlerde en etkili ürünler sıralamasında LED’ler en üst sıralarda yer alacaktır. Birçok sektörde köklü değişimlere neden olan LED ve LED’li ürünlerin en büyük değişime neden olduğu sektör olan aydınlatma sektöründe, bugün LED olmayan ürünlerin pazardaki payının her gün daha azaldığını görmekteyiz.

LED’lerin ve LED’li ürünlerin henüz bu derece yaygın olmadığı, çok az kişi tarafından bilindiği ve sadece komponent fuarlarında yer bulabildiği dönemde, çok titiz bir inceleme sonucunda verilen karar ile LED Fuarı olarak düzenlenmeye başlanan ve zamanla, LED ve Aydınlatma Fuarı olarak şekillendirilen fuar, her geçen yıl daha da genişletilerek düzenlemeye devam ediliyor.

Uluslararası Led&Aydınlatma Fuarı’nın içeriğinde 2016 yılında önemli bir düzenleme yapıldı.  Daha önce ELEX adı altında düzenlenen elektrik fuarının içerdiği sektörlerin önemli bir kısmı, Uluslararası Led&Aydınlatma Fuarı’nın içeriğine eklenerek fuar iç elektrik tesisatını da kapsayacak şekilde yeniden tasarlandı. Bu yeniden yapılanma ile sektörün tüm kesimlerini tek fuar başlığı altında bir araya getirme olanağını yaratılıyor.

Uluslararası Led&Aydınlatma Fuarı; 2016 yılından itibaren binaya gelen enerjinin elektrik panolarından başlayarak, aydınlatmanın elde edildiği son noktaya gelinceye kadar olan sürecindeki ürünlerin tamamını kapsayan bir fuar olarak sektöre hizmet verebilecek.

LED Aydınlatmanın, LED’lerin, LED’li ürünlerin yurtiçinde tanınması ve yaygınlaşması konusunda en önemli yapı taşlarından olan Uluslararası Led&Aydınlatma Fuarı’nın bugün geldiği nokta itibarı ile ülkemizin bulunduğu bölgenin en büyük uluslararası sektör buluşması olması kaçınılmaz.

Sektörü dünyadaki en önemli fuarlarından biri olmayı hedefleyen Uluslararası Led&Aydınlatma Fuarı’nda;

  • Yılardır durmadan büyüyen bu sektördeki payınızı genişletmek,
  • Çok büyük ticari potansiyeli olan bu sektördeki iş hacminizi arttırmak,
  • Yeni pazarlar, yeni bağlantılar ile bir araya gelmek,
  • Henüz %10’una ulaşmamış bu büyük pazarda rekabette önde ve avantajlı olmak için,

Marmara Tanıtım Fuarcılık sizleri de katılımcı olarak yer almaya davet ediyor.

Bugünün ve geleceğin ürünlerinin sergilendiği Uluslararası Led&Aydınlatma Fuarı’nda yerinizi hemen ücretsiz ayırtmak için tıklayınız.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.