Her hafta bir sanayiciyi ziyaret eden Akyurt Belediyesi bu hafta Lampart Aydınlatma'ya konuk oldu. Sanayicinin dertlerini ve ihtiyaçlarını dinleyen heyet, birlikteliğin verdiği güç ile sanayicinin her zaman yanında olacağını ortaya koydu.
Tekirdağ’da LED Trafo Hırsızları
![Tekirdağ’da LED Trafo Hırsızları](https://aydinlatma.org/wp-content/uploads/hirsiz-LED-aydinlatma-tekirdag-kapakli-cerkezkoy-1024x680.jpg)
Tekirdağ’ın Kapaklı ilçesinde şehri güzelleştirmek adına belediye tarafından hayata geçirilen Dekoratif Aydınlatma Direkleri, henüz kimliği bilinmeyen kişilerce sabote ediliyor. Yıldızkent ve Kapaklı Çerkezköy arasında bulunan dekoratif aydınlatma direklerindeki trafolar çalınıyor ve direklere maddi hasar veriliyor. Belediye ekipleri onarım için harekete geçerken, ilçe emniyet müdürleri de LED hırsızlarını yakalamak için geniş çapta arama başlattı.
Bu eylemi yapanları gören vatandaşların kamu yararı için 444 8 059 numaralı belediye hattına yada 155 Polis imdat hattına şikayette bulunması isteniyor.
Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum