Stilas Aydınlatma

44 yıldır, içinde yer aldığımız aydınlatma sektöründe, edindiğimiz bilgi birikimi ve tecrübeler sonucunda daha nitelikli ürünler yaratmak düşüncesiyle, 1989 yılında Stilas şirketini ve markasını oluşturduk. Misyonumuz hep insanlar ve mimari ile uyumlu, estetik, işlevsel ve verimli seçkin armatürler tasarlamak oldu.

Stilas Aydınlatma
16.01.2018
626
A+
A-

Başlık: Stilas Aydınlatma

Firma Puanı: 1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (3 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 3,67. Bu firmaya oy vermek ister misiniz?) Loading...

Ticaret Ünvanı: Stilas Aydınlatma San. ve Tic. A.Ş.

Adres: Egemenlik Mah. 155. Sok. No: 49 Işıkkent Bornova/İzmir

Telefon: 0212 238 06 15

Faks: 0212 250 60 81

İnternet Sitesi: http://www.stilas.com

E-Posta Adresi: [email protected]

Similarweb Dünya Sıralaması: -

Hakkında:

44 yıldır, içinde yer aldığımız aydınlatma sektöründe, edindiğimiz bilgi birikimi ve tecrübeler sonucunda daha nitelikli ürünler yaratmak düşüncesiyle, 1989 yılında Stilas şirketini ve markasını oluşturduk. Misyonumuz hep insanlar ve mimari ile uyumlu, estetik, işlevsel ve verimli seçkin armatürler tasarlamak oldu. Değişen ve gelişen pazar ihtiyaçları doğrultusunda sürekli bir değişim ve evrimi hedefliyoruz. Stilas daima yeni fikirler ve yeni çözümler ile hep fark yaratma çabası içindedir.

Günümüzde artık enerjinin de verimli kullanılması önemli ve gerekli bir olgudur. Aydınlatma da enerji verimliliği, planlaması ve ışık tekniği bakımından doğru bir aydınlatma yaparak sağlanır. Stilas ürünlerini tasarlarken bu bilinçle hareket ederek, bu doğrultuda Ar-Ge ve üretim yapmaya çalışmaktadır.

Yetkili Kişi: Mehmet Mürseloğlu

Kuruluş Tarihi: 1989

Çalışan Sayısı: 24

Güncel İş İlanları:

    Firmanın yayında iş ilanı bulunamadı.

Ürün Kataloğu:

    Firmaya ait ürün kataloğu yüklenmedi.

Etiketler: Stilas, Stilas Aydınlatma, Spot, Sıva Altı, Sıva Üstü, Tavan Lambaları, LED Aydınlatma, Fluoresan, Aplik, Sarkıt, Dış Aydınlatma, İç Aydınlatma

Hızlı Teklif Al: [email protected]

Koordinatları: 38.432917, 27.233498

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.