Barem Aydınlatma

Barem Aydınlatma, 1991 yılından itibaren koşulsuz müşteri memnuniyeti ile iç ve dış mekanlarınızı aydınlatmaya devam etmektedir. Aydınlatma ürünleri toplam 1000m2 kapalı alan içerisindeki atölyesinde yüksek kaliteyi estetik anlayış ile bütünleştirerek imal edilmekte ve showroomlarda sergilenmektedir.

Barem Aydınlatma
31.05.2017
1.704
A+
A-

Başlık: Barem Aydınlatma

Firma Puanı: 1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (5 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 2,60. Bu firmaya oy vermek ister misiniz?) Loading...

Ticaret Ünvanı: Barem Aydınlatma Gereçleri Ltd. Şti.

Adres: Aşık Veysel Mah. 5941 Sok. No: 11 Karabağlar/İzmir

Telefon: 0232 253 03 55

Faks: 0232 237 97 49

İnternet Sitesi: http://www.baremaydinlatma.com.tr

E-Posta Adresi: [email protected]

Similarweb Dünya Sıralaması: -

Hakkında:

Barem Aydınlatma, 1991 yılından itibaren koşulsuz müşteri memnuniyeti ile iç ve dış mekanlarınızı aydınlatmaya devam etmektedir. Aydınlatma ürünleri toplam 1000m2 kapalı alan içerisindeki atölyesinde yüksek kaliteyi estetik anlayış ile bütünleştirerek imal edilmekte ve showroomlarda sergilenmektedir.

Rezidans, AVM, otel, tatil köyü, ofis ve villa aydınlatmasında gelişen aydınlatma teknolojileri ve değişen estetik değerlerle güncel uygulamalar yaparak Barem Aydınlatma, bugüne kadar çok sayıda başarılı projelere imza atmış bulunmaktadır.

Estetik ve yüksek kaliteye daima önem veren Barem Aydınlatma, bugüne kadar yurtiçinde gerçekleştirilen yüzlerce projeye, son yıllarda yurtdışında da pek çok üst düzey aydınlatma projesi ilave olmuştur.

Barem Aydınlatma yaratıcı öneriler ve güncel malzeme seçenekleri kullanarak mekanlara özel çözümler üretirken aydınlatma sektöründeki derin bilgi birikimi ve deneyimini müşterileri ile paylaşmaktadır. Müşteriye özel dizayn ve numuneye göre özel üretim yapmanın yanı sıra, Barem Aydınlatma distribütörü olduğu yabancı firmalarla işbirliği içerisinde, tasarım ve estetik anlamında benzersiz aydınlatma armatürlerini de hizmete sunmaktadır. Ayrıca satışta esneklik, satış sonrası hizmette ise kusursuz olmayı hedeflerken, genç kadrosu ile müşteri talepleri doğru ve kapsamlı şekilde yorumlamak Barem Aydınlatma’nın vazgeçilmez ilkesidir.

Yetkili Kişi: Timur Yörük

Kuruluş Tarihi: 1991

Çalışan Sayısı: 11

Güncel İş İlanları:

    Firmanın yayında iş ilanı bulunamadı.

Ürün Kataloğu:

    Firmaya ait ürün kataloğu yüklenmedi.

Etiketler: Barem, Barem Aydınlatma, LED Aydınlatma, Proje, Aydınlatma Tasarımı, Üretim, Otel, AVM, Konut, Ffis, Harici, Spot, Restoran, Bahçe Aydınlatma

Hızlı Teklif Al: [email protected]

Koordinatları: 38.387363, 27.136373

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.