Optonom Scientific Instruments

Optonom, optik aydınlatma tasarımı konusunda özgün armatür, reflektör ve lens sistemlerinin tasarlanıp geliştirilmesi, aydınlatma simülasyonlarının yapılması konularında çalışmalar yürütmektedir. Firma, uluslararası kullanıma sahip TracePro optik aydınlatma yazılımının Türkiye teknik destek hizmetlerini de gerçekleştirmektedir.

Optonom Scientific Instruments
29.09.2018
454
A+
A-

Başlık: Optonom Scientific Instruments

Firma Puanı: 1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (3 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 4,00. Bu firmaya oy vermek ister misiniz?) Loading...

Ticaret Ünvanı: Optonom Bilimsel Ölçüm Araçları Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi

Adres: Teknopark İzmir A8 Binası No: 1/G Urla/İzmir

Telefon: 0232 239 16 70

Faks: –

İnternet Sitesi: http://www.optonom.com.tr

E-Posta Adresi: [email protected]

Similarweb Dünya Sıralaması: -

Çalışma Saatleri:

Pazartesi-Cuma: 08.30-18.00
Cumartesi: Kapalı
Pazar: Kapalı

Hakkında:

Optonom firması optik aydınlatma tasarımı konusunda özgün armatür, reflektör ve lens sistemlerinin tasarlanıp geliştirilmesi, aydınlatma simülasyonlarının yapılması konularında çalışmalar yürütmektedir.

Ayrıca üretim öncesinde geliştirme sürecinde olan ürünlerinizin ışık dağılımlarına ait aydınlatma simülasyonlarını gerçekleştirerek kalıp maliyeti ve süreç uzatan etkenleri minimize edilmektedir.

Uluslararası kullanıma sahip TracePro optik aydınlatma yazılımının Türkiye teknik destek hizmetlerini de gerçekleştirmektedir.

Ürününüzün ya da projenizin optik mühendisliği çalışmalarını bilgisayar destekli olarak (TracePro, Zemax, Code V, OSLO, LightTools vb.) yürütülerek ve aynı zamanda sistemin opto-mekanik tasarımını da (Solidworks, Catia, Autocad vb.) tamamlayarak üretime hazır hale getirilmektedir.

Yetkili Kişi: Mehmet Kıvanç

Kuruluş Tarihi: 2015

Çalışan Sayısı: 3

Güncel İş İlanları:

    Firmanın yayında iş ilanı bulunamadı.

Ürün Kataloğu:

    Firmaya ait ürün kataloğu yüklenmedi.

Etiketler: Optik, Aydınlatma Tasarımı, Optik Tasarım, Simülasyon, Reflektör Tasarımı, Lens Tasarımı, TracePro, TracePro Türkiye, Optik Aydınlatma Tasarımı, Mercek Tasarımı, Armatür Tasarımı, Işık Analizi, Işık Dağılımı

Hızlı Teklif Al: [email protected]

Koordinatları: 38.31488, 26.636455

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.