Sarnikon LED’li Aydınlatma Sektörünü Antalya’da Bir Araya Getirdi

LED’li aydınlatma sektörünün güçlü alüminyum soğutucu, demonte kasa, LED modül üreticisi, aynı zamanda Osram OS, Osram DS, Khatod, Wago ve Henkel’in resmi distribütörü olan Sarnikon, Uluslararası LED Verimliliği Semineri’ni 4.kez 23-25 Nisan tarihleri arasında Antalya Rixos, Beldibi Otel’de düzenledi.

Sarnikon LED’li Aydınlatma Sektörünü Antalya’da Bir Araya Getirdi
02.05.2017
889
A+
A-

LED’li aydınlatma sektörünün güçlü alüminyum soğutucu, demonte kasa, LED modül üreticisi, aynı zamanda Osram OS, Osram DS, Khatod, Wago ve Henkel’in resmi distribütörü olan Sarnikon, Uluslararası LED Verimliliği Semineri‘ni 4.kez 23-25 Nisan tarihleri arasında Antalya Rixos, Beldibi Otel’de düzenledi.

Geçtiğimiz senelerde İstanbul, Şile ve Kapadokya’da düzenlenen ve artık gelenekselleşen organizasyon git gide daha çok ilgi görüyor. Türkiye LED’li aydınlatma sektörünün en kapsamlı ve en büyük organizasyonunun Sarnikon, ilk hedeflerinin LED’li aydınlatma sektörünün gelişimine katkıda bulunmak olduğunu belirtti.

Türkiye’nin önde gelen LED’li aydınlatma üreticilerinin ve yurtdışından İsrail, Hırvatistan, Kosova, İran, Mısır ve Katar’dan toplamda 110 misafir 2 gece 3 gün boyunca ağırlandı.

Programın ilk gününde tüm misafirlere dinlenmeleri ve eğlenceli vakit geçirebilmeleri için serbest zaman tanındı. 7-7 biten ve penaltılara kalan bir futbol turnuvası düzenlendi. Akşam saatlerinde konuklar canlı müzik ve DJ performansı eşliğinde keyifli vakit geçirdi.

İkinci gün Osram Opto Semiconductors uygulama mühendisleri Ales MARKYTAN ve Johannes HOECHTL’ın Light Quality, Human Centric Lighting konuları ile başlayan seminer, Sarnikon Yönetim Kurulu Başkanı Ali SEFER’in Kaliteli Soğutucu Seçimi, Sarnikon Uygulama Mühendisi Zekiye ÇELİK’in Paket Çözümler ve SMD Dizgi, Wago Türkiye Müdürü Turgut ÇEKİÇ’in  Aydınlatma Otomasyonu, Osram OS Türkiye Account Manager Engin BİLGİLİ’den Osram SSL Ürünleri, Osram DS’den Burak ÇIKIRIK’ın Osram Driver ve Kontrol Sistemleri, Khatod Christian TODARO’nun Optik Prensipleri, Henkel Türkiye Bölge Müdürü Cenk BAZLAR’ın Isı Yönetimi Termal Bant ve Termal Macun konuları ile devam etti.

Üçüncü gün düzenlenen Workshop‘ta misafirler 15 kişilik gruplara ayırılarak uygulamalı eğitim imkanı tanınırken, üretici firmalara uygulamalarında karşılaştıkları sorunlara birebir aldıkları yanıtlar ile çözüm buldular.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.