Pelsan Samsun’da Düzenlendiği LED Seminerinde Paydaşlarıyla Bir Araya Geldi

Türk aydınlatma sektörünün lider üreticilerinden biri olan Pelsan Aydınlatma, 22 Mart 2017 tarihinde Samsun Anemon Otel’de düzenlediği LED Semineri’nde Samsun’daki paydaşları ile bir araya geldi.

Pelsan Samsun’da Düzenlendiği LED Seminerinde Paydaşlarıyla Bir Araya Geldi
03.04.2017
192
A+
A-

Türk aydınlatma sektörünün lider üreticilerinden biri olan Pelsan Aydınlatma, 22 Mart 2017 tarihinde Samsun Anemon Otel’de düzenlediği LED Semineri’nde Samsun’daki paydaşları ile bir araya geldi.

Toplantının açılış konuşmasını yapan Pelsan Aydınlatma Genel Müdürü Yiğit Göğüş, Pelsan’ın 35 yılı aşkın tarihine değindikten sonra, 2017 yılının başında inşaatını tamamlayıp 30.000 metrekare kapalı alan ve 26.500 metrekare açık alanı ile üretime devam ettikleri yeni fabrikaları hakkında detaylı bilgi verdi. Ürün gamı, global dağıtım ağı ve referans projeleriyle sunumuna devam eden Göğüş, teknoloji ve yenilikçilik alanında yaptıkları çalışmaları, 2017 yılında üretimine başlanan yenilikçi ve inovatif ürünlerini anlattı. Pelsan Aydınlatma’nın sosyal sorumluluk projelerinin ana teması olan eğitime verdikleri önem ve destek kapsamında ise, yakında İstanbul Teknik Üniversitesi’nde açacakları Aydınlatma Laboratuvarı’nın da müjdesini vererek sunumunu tamamladı.

Pelsan Aydınlatma mühendislerinin 2017 yılının yeni LED’li ürünleri sunumu ile devam eden seminerde, 2017 yılında üretimine başlanan İç Mekan, Dış Mekan ve Endüstriyel Aydınlatma alanlarındaki yenilikçi ürünlerin tanıtımı yapılarak, ürünlerle ilgili detaylı bilgi verildi. Davetliler Pelsan Aydınlatma’nın, bütün yaşam alanlarına uygun, LED teknolojili, uzun ömürlü ve enerji verimliliği yüksek çözümler sunan LED ışık kaynaklı ofis armatürleri, endüstriyel armatürler, yol ve cadde armatürleri, park ve bahçe armatürleri, projektör ve lamba ürün gruplarından yeni ürünleri yakından inceleme fırsatı buldular.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 1 Yorum
 1. Şakir KOCAMAN dedi ki:

  Öncelikle hayırlı çalışmalar diliyorum. Ben Artvin’e bağlı Arhavi ilçesinde Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde Elektrik Elektronik Alanı öğretmeniyim. Okulumuzda Elektrik Tesisat ve Pano Montörlüğü ve Güvenlik Sistemleri dalları vardır. Dokümanlara ve görsel materyallere ihtiyaç vardır. Uygun görürseniz sizlerden öğrencilerimizin ürün ve materyallerinizi tanıması iş ve çalışma hayatlarında faydalar sağlayacağı düşüncesiyle katalog, demo, numune gibi ürünlerinizden, yetersiz olan atölyelerimizin görsel olarak zenginleşmesinde katkı sağlamanız bizim için çok önem arz etmektedir. Geleceğimizin teminatı olan gençlerimizin bilgi beceri ile donatılmasında sizlerin de katkısına ihtiyaçları vardır.

  Gerek sizin ürünlerinizle ilgili çocuklara öğretici mahiyette tanıtıcı afişleriniz broşürleriniz, ürün tanıtım panolarınız bize çok yararlı olacaktır. Lütfen bu yazımı görmezden gelmeyin. Hayırlı çalışmalar diliyorum. Öğrencilerim adına saygılar sevgiler diliyorum.

  Arhavi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
  CUMHURİYET MAH. 12 MART CAD. NO: 75 İÇ KAPI NO: A ARHAVİ / ARTVİN
  Telefon No: 4663122212