Otel Aydınlatmaları Küresel Pazar Raporu

Sektördeki; büyüme hızını, makroekonomik politikaları, arz talep senaryolarını, coğrafi bölgelerin pazar potansiyelini içeren aydınlatma pazarı raporu yayımlandı. Sektöre yön verecek olan firmalara rehber niteliğinde olan rapor, sektörün büyümeye devam ettiğini belirtiyor.

Otel Aydınlatmaları Küresel Pazar Raporu
07.12.2016
262
A+
A-

Bu sene yayımlanan, Otel Aydınlatmaları Küresel Pazar Raporu; 2016-2020 yılları arasındaki zamanda sektördeki kilit oyuncular, kısıtlamalar, pazar payının bölünmesi, gelir tahminleri, pazarın coğrafyasının analizi gibi pek çok önemli konuya değindi.

Bu rapor sektörle ilgili derinlemesine yapılan profesyonel bir araştırma niteliğinde olup, önceki yıllarda da sektörde birçok firmanın yol haritası olmuştu. Söz konusu rapor aydınlatma sektöründe şimdiki durumun yanı sıra gelecek ile ilgili muhtemel senaryo ve tahminleri de içeriyor.

Rapora göre analistler, 2020 yılına kadar aynı oranda büyüme olacağı kabul edildiğinde (yıllık birleşik büyüme) %7,13’lük bir büyüme kaydedeceğini belirtti. Aydınlatma sektörü deyince akıllara akkor lamba, CFL, LFL, HID, LED, OLED gibi teknolojilerde olan ışık kaynakları geliyor. Rapor ise bu teknolojilerden CFL, LFL, HID ve LED üzerine yoğunlaşarak sektörde daha sık tercih edilen bu kaynakların analizini yapıyor. Raporda LED aydınlatmanın; yüksek yoğunluklu parlaklık, düşük voltaj ve akım gereksinimi, düşük ısı yayımı, yüksek güvenlik, ihmal edilebilir UV ışınları, uzun ömür gibi pek çok özelliğinden bahsediliyor.

Raporda aydınlatma sektörünün kilit oyuncuları olarak; Cree, General Electric, OSRAM, Philps gibi şirketler sayılıyor ve bu rapor şirketler için sektördeki; büyüme hızını, makroekonomik politikaları, arz talep senaryolarını, coğrafi bölgelerin pazar potansiyelini içeren değerli bir rehber niteliğinde hazırlandı.

Raporun detaylarına ulaşabilmek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

http://www.reportlinker.com/p04153875-summary/Global-Lighting-Market-in-the-Hospitality-Sector.html

BizLED

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.