Middle East Electricity Fuarına Hangi Türk Firmaları Katılıyor?

Ortadoğu ve Afrika’nın en büyük sektörel fuarı, 43. Dubai Midde East Electricity Uluslararası Elektrik, Elektronik ve Aydınlatma Fuarı, 06-08 Mart 2018 tarihleri arasında Dubai Dünya Ticaret Merkezi’nde düzenleniyor. 24 ülkeden 1.500’ün üzerinde uluslararası katılımcının yer alacağı fuara Türkiye’den 160’ın üzerinde firma katılıyor.

Middle East Electricity Fuarına Hangi Türk Firmaları Katılıyor?
27.12.2017
146
A+
A-

Ortadoğu ve Afrika’nın en büyük sektörel fuarı, 43. Dubai Midde East Electricity Uluslararası Elektrik, Elektronik ve Aydınlatma Fuarı, 06-08 Mart 2018 tarihleri arasında Dubai Dünya Ticaret Merkezi‘nde düzenleniyor.

24 ülkeden 1.500‘ün üzerinde uluslararası katılımcının yer alacağı fuara Türkiye’den 160‘ın üzerinde firma katılıyor.

Aydınlatma Portalı kurumsal üyelerinden Entek LED Dubai’deki dev organizasyonda ürünlerini sergilemek için hazırlanıyor. Entek LED, metal enjeksiyon, kalıpçılık ve tasarım konusunda önemli referansları olan 35 yıllık köklü bir kuruluşun, LED teknolojileri üzerine ilerleme hedefiyle, ayrı bir şirket yapılandırması gerekliliğinden dolayı kurulmuş bir firma.

Üyelerimizden Yıldız LED de iç ve dış mekan aydınlatma çözümleriyle Dubai’deki fuar etkinliğine hazırlıklarını sürdürüyor. 2007 yılında Ar-Ge çalışmalarını tamamlayarak LED aydınlatma sistemleri üretimine başlayan Yıldız LED, LED teknolojisine yapılan her yatırımı geleceğe yapılan bir yatırım olarak değerlendiriyor.

Vekta Aydınlatma, iç ve dış mekan aydınlatma konusunda uzun yıllara dayanan sektör tecrübesi bulunan girişimciler tarafından kurulmuş bir firma. Onlar da Midde East Electricity 2018‘de yerini ayırttı.

Middle East Electricity fuarına katılacak diğer aydınlatma firmaları aşağıda listelenmiştir.

BDY Elektrik
Borled
COMM LED Aydınlatma
Entek LED
Lamptime
Lightmaster
Smart LED
Vekta Aydınlatma
Yıldız LED

Fuara katılarak ülkemizi temsil edecek tüm firmalarımıza başarılar dileriz.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.