Manisa’da Aydınlatma Semineri Düzenlendi

Manisa’da Aydınlatma Semineri Düzenlendi
10.03.2016
71
A+
A-

Elektrik Mühendisleri Odası ve Philips tarafından düzenlenen seminer Manisa OSB Müdürlüğü Eğitim Salonunda gerçekleştirildi.

Etkinliğin açılış konuşmasını Mustafa Çınarlı yaptı ve ardından Philips Ürün Müdürü Gizem Erenloğlu endüstriyel tesislerdeki aydınlatmasında çubuk flüoresan yerine LedTube kullanımının avantajları hakkında bilgi aktardı.

İç aydınlatma konusunda sözü alan Philips İç Aydınlatma Ürün Müdürü Emre Ertok aydınlatmada enerji verimliliği, aydınlatmayla ilgili uyulması gereken standartlar ve enerji tasarrufu hakkında katılımcıları bilgilendirdi.

Dış aydınlatmayla ilgili sunumu ise Philips Dış Aydınlatma Müdürü Onur Uraz gerçekleştirdi. Dış aydınlatmada kurulacak olan aydınlatma sisteminin bakımı,güvenliği,esnek olarak kullanımı, gerçek zamanlı olarak aydınlatmanın değiştirilebilmesini ve bu sayede sağlanabilecek olan enerji tasarrufu hakkında katılımcıları bilgilendirdi. İş sağlığı ve güvenliği açısından aydınlatma ölçümleri yapılması gerekliliği hatırlatılarak seminer sonlandırıldı.

Haber Kaynağı:
http://www.emo.org.tr/genel/bizden_detay.php?kod=112495&tipi=2&sube=7#.VuFgjvmLSUl

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.