Manisa

Yaz mevsimi dolayısıyla Turgutlulu vatandaşların sosyal yaşam alanlarında daha fazla vakit geçirdiği şu günlerde Turgutlu Belediyesi tarafından şehir merkezinde bulunan ve vatandaşların uğrak yeri olan Atatürk Parkı’nda başlatılan aydınlatma çalışmaları tamamlandı.
24.07.2018
0
478
Gatek Aydınlatma fabrikası Manisa'da, merkez ofisi İstanbul Perpa'da bulunmaktadır. LED aydınlatma teknolojileri üzerine yerli malı üretim yapan firma 2014 yılında kurulmuştur. Kurucularının 30 yıllık elektronik tecrübesi sayesinde kısa sürede yurtiçi ve yurtdışı pazardan pay sahibi olan firma; sürekli gelişimi kendisine misyon edinmiştir.
06.12.2016
0
482
Turgutlu Belediyesi, kentin en prestij noktalarından biri olan Şehit Parkı’nda yaptığı düzenleme çalışmasıyla parkı, gecesi ayrı gündüzü ayrı görüntüler oluşturan noktaya taşıdı. Aydınlatmalarıyla görkemi ortaya çıkan parktaki çınar ağacını sembol eden Şehitler Anıtı da Turgutlu’ya yakışır hale geldi.
06.07.2016
0
576
Elektrik Mühendisleri Odası ve Philips tarafından düzenlenen seminer Manisa OSB Müdürlüğü Eğitim Salonunda gerçekleştirildi. Etkinliğin açılış konuşmasını Mustafa Çınarlı yaptı ve ardından Philips Ürün Müdürü Gizem Erenloğlu endüstriyel tesislerdeki aydınlatmasında çubuk flüoresan yerine LedTube kullanımının avantajları hakkında bilgi aktardı. İç aydınlatma konusunda sözü alan Philips İç Aydınlatma Ürün Müdürü Emre...
10.03.2016
0
71