LED Aydınlatmalı Su Altı Drone Tanıtıldı

Her geçen gün hızla büyüyen drone teknolojisi gökyüzünde olduğu kadar su altında da gelişiyor. Kullanıcılarına su altında LED ile bütünleşik sonarı sayesinde balıkları bulduran drone tanıtıldı.

LED Aydınlatmalı Su Altı Drone Tanıtıldı
19.01.2017
219
A+
A-

Genelde gökyüzünde görmeye alıştığımız drone uçaklar artık su altına dalış yapabilecekler. Sadece dalmakla kalmayıp, balıkçılık da yapabilen PowerRay ismindeki PowerVision tarafından yaratılan bu dronelar, sonar teknolojisini LED ışıklarıyla birleştirerek balık bulmanıza yardımcı olacak. Tüm bu özelliğinin yanı sıra avınızı 4K çözünürlüğünde kaydedebilecek.

Bir VR gözlük vasıtasıyla ve kontrol ekipmanıyla birlikte hareketlerinizle, dronun hareketini su üzerinden kontrol edebileceksiniz.

PowerVision su altı drone, 30 m’ye kadar olan su altı basıncına dayanabilir ve 40 metrelik bir mesafedeki balıkları algılayabilir şekilde tasarlandı. Drone, bir iOS veya Android uygulamasına bağlanabilir ve Wi-Fi üzerinden yaklaşık 70 metre uzakta veri, video ve resim gönderebilir. Firma tıpkı havadaki droneların özelliğini su altında kullandırmanızı ve ekstradan sonar olarak avınızı bulmanızı sağlayacak.

BizLED

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.