IstanbulLight’tan Fuara İlk Defa Katılacak Firmalara Özel Stand Fırsatları

2018 yılında; Türkiye’nin yanı sıra Orta Doğu, Afrika, Doğu Avrupa, Balkanlar ve BDT ülkeleri başta olmak üzere 78 ülkeden 850’si yabancı toplam 6.341 profesyonel ziyaretçiyi ağırlayan IstanbulLight, bu yıl fuarda ilk kez stand ile yer alacak katılımcı firmalarına özel stand fırsatları sunuyor.

IstanbulLight’tan Fuara İlk Defa Katılacak Firmalara Özel Stand Fırsatları
03.06.2019
178
A+
A-

Aydınlatma sektörünün bölgesinde tek uluslararası fuarı olan IstanbulLight, bu yıl fuarda ilk kez stand ile yer alacak katılımcı firmalarına özel stand fırsatları sunuyor.

Aydınlatma Gereçleri İmalatçıları Derneği (AGİD) ve Aydınlatma Türk Milli Komitesi (ATMK) stratejik ortaklığı ile düzenlenen 12. IstanbulLight Uluslararası Aydınlatma ve Elektrik Malzemeleri Fuarı ve Kongresi18-21 Eylül 2019 tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi‘nde 9. ve 10. hollerde gerçekleşiyor.

2019 yılında ilk kez IstanbulLight Fuarı’nda stand ile yer alacak olan firmalara özel bir pavilion hazırladıklarını belirten Fuar Müdürü Mustafa Çelen, “Türkiye aydınlatma sektöründe kaliteli üretim yapan merkezler arasında yer alıyor. Dolayısı ile yabancı ziyaretçiler için de bir cazibe merkezi. 2018 yılında 850 ihracat müşterisini katılımcı firmalarımız ile buluşturduk. Bu yıl amacımız bu rakamı daha da üstlere taşımak. Sektör için yaratacağımız bu faydadan, maliyetleri sebebi ile daha önce fuarımızda stand ile yer almamış firmalarımıza da bu deneyimi yaşatmak istiyoruz. Oluşturduğumuz yeni katılımcı pavilyonundaki sınırlı sayıda hazır stand seçeneğinden yararlanmak isteyen firmalarımız bizimle iletişime geçebilir. Aynı zamanda KOSGEB desteğinden faydalanabilirler.” dedi.

2018 yılında; Türkiye’nin yanı sıra Orta Doğu, Afrika, Doğu Avrupa, Balkanlar ve BDT ülkeleri başta olmak üzere 78 ülkeden 850’si yabancı toplam 6.341 profesyonel ziyaretçiyi ağırlayan IstanbulLight, ulusal ve uluslararası 230 katılımcı firmaya ev sahipliği yaptı.

IstanbulLight Fuarı, geçmiş yıllarda olduğu gibi 2019 yılında da devlet desteği olan KOSGEB tarafından desteklenmektedir. Fuarda yer alan katılımcılar, KOSGEB desteğinden azami 50 m2 ve m2’si 250 TL‘ye kadar faydalanabilecekler. KOSGEB desteği 2.309 metrekare ile sınırlı olup firmaların basvuru önceliğine göre değerlendirilmektedir.

Destekten faydalanabilmek için kota dolmadan stand sözleşmenizi yapmayı ve başvuruda bulunmayı unutmayın!

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.