EVKUR Alışveriş Merkezleri’ni Argesys Elektronik Aydınlatacak

Türkiye’nin 42 ilinde 87 mağazasıyla hizmet veren EVKUR Alışveriş Merkezleri ile aydınlatma sektörünün lider üreticilerinden Argesys Elektronik arasında yeni bir anlaşmaya imza atıldı. Anlaşma kapsamında Türkiye genelinde yeni açılacak ve revizyona girecek mağazalarda Asys Light markasını taşıyan iç mekan aydınlatma ürünleri kullanılacak.

EVKUR Alışveriş Merkezleri’ni Argesys Elektronik Aydınlatacak
26.02.2020
1.473
A+
A-

Türkiye’nin 42 ilinde 87 mağazasıyla hizmet veren EVKUR Alışveriş Merkezleri ile aydınlatma sektörünün lider üreticilerinden Argesys Elektronik arasında yeni bir anlaşmaya imza atıldı. Anlaşma kapsamında Türkiye genelinde yeni açılacak ve revizyona girecek mağazalarda Asys Light markasını taşıyan iç mekan aydınlatma ürünleri kullanılacak.

Argesys Elektronik Satış ve Proje Müdürü Zafer Alp Bektaş konu ile ilgili yaptığı açıklamada “EVKUR markasıyla çalışmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Ümit ediyoruz ki EVKUR‘un Türkiye’deki bütün mağazalarına çözüm sunabiliriz. Yıl içerisinde bu tür büyük anlaşmaları duyurmaya, Argesys ışığını paylaşmaya devam edeceğiz.” ifadelerine yer verdi.

Argesys Elektronik, EVKUR Alışveriş Merkezleri‘nin vitrin aydınlatmaları için çalışmaya başladı. Bazı mağazalar için ilk sevkiyatlar yapıldı ve montajlar tamamlandı.

Uygulayıcı firma hakkında detaylı bilgi edinmek ve mağaza aydınlatmalarına yönelik çözümlerini incelemek için Argesys Elektronik firma sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.