IstanbulLight Fuarı Ertelendi

UBM tarafından AGID ve ATMK stratejik ortaklığıyla düzenlenecek IstanbulLight Fuarı’nın 20-23 Eylül 2017 tarihleri arasında yapılacağı duyuruldu.

IstanbulLight Fuarı Ertelendi
25.01.2017
213
A+
A-

UBM tarafından AGID ve ATMK stratejik ortaklığıyla düzenlenecek IstanbulLight Fuarı‘nın 20-23 Eylül 2017 tarihleri arasında yapılacağı duyuruldu.

200’ün üzerinde yerli ve yabancı firmanın, 10.000’in üzerinde yerli ve yabancı profesyonelin ziyaret edeceği belirtilen fuarın daha önce belirtilen tarihler olan, 29 Mart-1 Nisan 2017 yerine 20-23 Eylül 2017 tarihleri arasında yapılacağı, fuarın resmi internet sitesinde belirtildi.

Marmara Tanıtım Fuarcılık tarafından organize edilen LED&Lighting Fuarı‘nın internet sitesinde de 21-24 Eylül 2017 tarihleri işaret ediliyor.

İki fuar da aynı tarihlerde İstanbul Fuar Merkezi‘nde düzenlenecek görünüyor.

Hal böyle olunca, “İki aydınlatma fuarı birleşiyor mu?” sorusu akıllara geldi.

Bildiğiniz gibi, daha önce LED&Lighting Fuarı sonrası yapılan yorumlar, sektör için bir yılda iki fuarın fazla olduğu, bu iki fuarın birleştirilerek daha nitelikli bir fuar haline getirilmesi gerektiği yönündeydi.

Bazı sektör ilgilileri de, başkanlık referandumunun önceden belirtilen tarihlere denk gelmesi ihtimalinin bu kararda etkili olduğuna inanıyor.

Bu konuda her iki taraftan da henüz bir açıklama yapılmadı. Elimize yeni bilgiler ulaştığında sizlerle paylaşacağız.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.