Hava Soğutmalı LED’ler Kürleme Performansını Arttırıyor

Sektörde öncü firmalardan olan Phoseon’ın UV ışığı yayan LED’leri ile kürleme işlemini hem ekonomik yapıyor, hem de maksimum UV salınımında minimum ses çıkartıyor. Böylece kürleme operatörleri hem daha güvenli hem de daha üretken bir ortamda işini yapabilecek.

Hava Soğutmalı LED’ler Kürleme Performansını Arttırıyor
19.04.2016
120
A+
A-

Phoseon Technology firması FısıltılıSerinlik (WhisperCool) adını verdiği yeni teknolojisini duyurdu. LED ile kürleme işlemine yeni bir boyut kazandıran firma, bu ürünü ile hem sessiz, hem de yüksek performanslı olarak kürleme işleminin yapılabileceğini öne sürüyor. Düşük gürültü ile çalışan bu sistem operatörün hem güvenliğini hem de daha üretken bir ortamda işini yapabilmesini sağlıyor.

Biraz da kürleme den bahsedecek olursak, bu işlem günümüzde sıkça kullanılan bir proses aşaması olmuştur. UV Kürleme işleminde, fotokimyasal reaksiyonu başlatabilmek ve yürütebilmek için yüksek yoğunluklu UV lambalar kullanılmaktadır ve bu işlem genellikle boyaların, yapıştırıcıların ve kaplamaların kürlenmesinde uygulanmaktadır.

Sektörde öncü firmalardan olan Phoseon’ın UV ışığı yayan LED’leri ile kürleme işlemini hem ekonomik yapmakta hem de maksimum UV salınımında minimum ses yaymaktadır. Şirketin pazarlama müdürü Joe Becker, TargetCure(tm) Teknolojisinden sonra bu teknoloji ile de sektöre canlılık katacaklarını ve 2016 yılı için müşterilerine daha iyi kürleme sistemleri sunacağını belirtti.

BizLED

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.