Pera Teknoloji’den Özel İndirimli LED Panel Kampanyası

Pera Teknoloji, 5 yılı aşkın sektör tecrübesiyle LED aydınlatma alanında yenilikçi ürünler üretmektedir. Firma, Ploutos serisi 60×60 LED Panel ürününde, Ağustos ayına özel bir kampanya başlattı. 3 yıl garantili Ploutos 40W LED Panel, kısa bir süre için sadece 22$+KDV’ye satışa sunuluyor.

Pera Teknoloji’den Özel İndirimli LED Panel Kampanyası
02.08.2018
316
A+
A-

Pera Teknoloji, 5 yılı aşkın sektör tecrübesiyle LED aydınlatma alanında yenilikçi ürünler üretmektedir. Firma, Ploutos serisi 60×60 LED Panel ürününde, Ağustos ayına özel bir kampanya başlattı. 3 yıl garantili Ploutos 40W LED Panel, kısa bir süre için sadece 22$+KDV‘ye satışa sunuluyor.

Ploutos, düşük güç tüketimiyle yüksek ışık çıktısı sunuyor. Üzerindeki opak difüzör sayesinde, ışığı yumuşak bir şekilde dağıtabiliyor. Backlight gövde, clip-in ve taşyünü tavanlara uyumlu şekilde üretilmiştir.

Yüksek verimli Samsung LED‘lerin kullanıldığı üründe Texrun marka sabit akımlı LED sürücü kullanılıyor. Bu sayede uzun yıllar boyunca sorunsuz bir şekilde kullanılabiliyor. Firma da, bu ürün için 3 yıl garanti veriyor.

Kampanya Fiyatı:
Ploutos 40W LED Panel
22$+KDV

*Kampanya, 17.08.2018 tarihine kadar geçerlidir.

Ürün hakkında detaylı bilgi edinmek ve sipariş verebilmek için, Pera Teknoloji Whatsapp sipariş hattı 0532 400 12 09 numaralı telefona yazabilir, arayabilir veya Pera Teknoloji firma sayfasını ziyaret ederek diğer iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.