Aydınlatma Uygulamaları Kitabı Balıkesir Üniversitesi Öğrencilerine Ulaştı

Aydınlatma Portalı, 19-22 Eylül 2018 tarihleri arasında düzenlenen IstanbulLight fuarında 1.000 adet “Aydınlatma Uygulamaları” kitabını ücretsiz olarak dağıttı. 100’e yakın kitap da Balıkesir Üniversitesi, Mimarlık Fakültesi, Mimarlık Bölümü öğrencilerine ulaştırıldı.

Aydınlatma Uygulamaları Kitabı Balıkesir Üniversitesi Öğrencilerine Ulaştı
19.10.2018
143
A+
A-

Aydınlatma Portalı, 19-22 Eylül 2018 tarihleri arasında düzenlenen IstanbulLight fuarında 1.000 adet “Aydınlatma Uygulamaları” kitabını ücretsiz olarak dağıttı. 100‘e yakın kitap da Balıkesir Üniversitesi, Mimarlık Fakültesi, Mimarlık Bölümü öğrencilerine ulaştırıldı.

Aydınlatma Uygulamaları kitabı sektör profesyonelleri, ilgilileri ve öğrenciler tarafından yoğun ilgi gördü. Kitap yayınlandıktan hemen sonra talep üzerine, Türkiye’de pek çok üniversiteye gönderildi.

Aydınlatma Uygulamaları kitabı, çeşitli mekanlara göre aydınlatma gereksinimlerini sade ve anlaşılabilir bir dil ile kaleme alıyor. Mühendis, mimar ve uygulayıcılar aydınlatma projelerinde bu kitaba danışarak uygulama gerekliliklerini gözden geçirebiliyor.

Genç mühendis ve mimar adayları, Aydınlatma Uygulamaları kitabı ile aydınlatma alanında temel bilgileri kolayca edinebiliyor. Bu kitap ile aydınlatma sektörünü tanıyor ve bu alandaki fırsatları değerlendirme imkanı yakalıyor.

Aydınlatma Portalı olarak yeni mezun arkadaşlarımıza kariyer fırsatları da yaratıyoruz. İş İlanları bölümündeki ilanların yanı sıra, İş ve Staj Başvuru Formu ile herhangi bir firmaya iş veya staj başvurusu gerçekleştirilebiliyor.

Aydınlatma Uygulamaları kitabının basılı kopyaları için dağıtım bitti. Dijital olarak dağıtım devam ediyor. Kitabın dijital kopyasını PDF formatında talep etmek için iletişim formu aracılığıyla bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 1 Yorum
  1. Kadir ÇİFTÇİ dedi ki:

    İyi günler. Ben Fırat Üniversitesi Teknoloji Fakültesi EEM 3 sınıf Öğrencisiyim. Sizin aydınlatma uygulamaları kitabinin bir pdf’sini alabilir mıyım?