Yılın Aydınlatma Firması: Pelsan

2016 yılının Aydınlatma Firması, Aydınlatma Portalı tarafından düzenlenen bir anket ile belirlendi. Yılın Aydınlatma Firması Anketi, 9 Kasım 2016 tarihinde başlayarak, 11 Aralık 2016 tarihinde sonuçlandı.

Yılın Aydınlatma Firması: Pelsan
03.02.2017
88
A+
A-

2016 yılının Aydınlatma Firması, Aydınlatma Portalı tarafından düzenlenen bir anket ile belirlendi. Yılın Aydınlatma Firması Anketi, 9 Kasım 2016 tarihinde başlayarak, 11 Aralık 2016 tarihinde sonuçlandı. Pelsan Aydınlatma olarak Yılın Aydınlatma Firması Anketi‘ni değerli destekçilerimizin oylarıyla 1. sırada tamamladık.

Daha önce pek çok sektör için düzenlenen Yılın Firması Anketi, aydınlatma sektörü için ilk kez düzenlendi. Bir ay süren ankette 41 aydınlatma firması yarışarak, toplamda 20.000’in üzerinde oy kullanıldı. Oylamanın tamamlanmasının ardından, tüm sistem kayıtları Aydınlatma Portalı teknik ekiplerince titizlikle incelendi ve sıralamayı değiştirecek bir durum oluşmadığı tespit edildi.

2016 yılı içerisinde,

Kendi bünyemizde yer alan, konularında uzman güçlü mühendis kadrosuna sahip Ar-Ge departmanımızla yeni ürünler tasarladık.

Tasarımı ve üretimi bize ait olan inovatif ürünlerimizle tüm ürün gruplarımızda LED ürün gamını tamamlayarak, sektörün ihtiyaçlarına tek adresten cevap verdik.

Türk Akreditasyon Kurumu tarafından akredite edilmiş Aydınlatma Laboratuvarı’mızın kapsamını genişlettik.

DIALux ile imzaladığımız anlaşma ile sektörün önde gelen uluslararası firmaları arasında yerimizi alarak, kendi DIALux eklenti yazılımımızı (plug-in) devreye aldık ve ürünlerimizin sektörün profesyonelleri tarafından dijital ortamda kullanılabilmesi adına çok önemli bir adım attık.

Aşkabat Havalimanı, Tanzanya Kilimanjaro Havaalanı, Ağaoğlu Maslak 1453, Gaziantep Büyükşehir Belediyesi gibi Türkiye’ nin ve Dünya’ nın dört bir yanında önemli ve başarılı aydınlatma projelerine imza attık.

Almanya’dan Fildişi Sahilleri’ne kadar tüm dünyada 65 ülkeye ihracat yaptık.

Sosyal sorumluluk projelerimizden “Eğitime Destek” projemizle üniversite ve meslek liseleri ile iş birliği içerisinde olup, öğrencilerimizin geleceğine yatırım yaptık.

Yurt içi ve yurt dışında katıldığımız 15 fuarda ülkemizi başarıyla temsil ettik.

30.000 m2 kapalı alanı ve 26.500 m2 açık alanı ile inşa edilmiş yeni fabrikamızı tamamlayarak, bölgesel güç olma anlamında büyük bir adım attık.

Yapmış olduğumuz tüm çalışmalarda emeği geçen tüm paydaşlarımıza teşekkürü bir borç biliriz.

Aydınlatma Portalı aydınlatma.gen.tr’de düzenlenen “Yılın Aydınlatma Firması” yarışmasında, firmamızı oylarıyla destekleyen herkese teşekkür eder, ankette bizimle birlikte yarışmış tüm rakiplerimize başarılı bir yeni yıl dileriz.

Saygılarımızla,
Pelsan Aydınlatma Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.