Yedinci Uluslararası Lions Kısa Film Yarışması Sponsoru Pelsan Aydınlatma Oldu

Sosyal sorumluluk projeleri kapsamında bu organizasyonu ele alan Pelsan Aydınlatma, 7. Uluslararası Lions Kısa Film Yarışması’nın sponsorları arasında yerini aldı.

Yedinci Uluslararası Lions Kısa Film Yarışması Sponsoru Pelsan Aydınlatma Oldu
27.04.2016
66
A+
A-

Uluslararası Lions Kulüpleri 118-Y Yönetim Çevresi Federasyonu’ nun bu yıl 7. sini organize ettiği “Lions Uluslararası Kısa Film Yarışmaları” ülkemizin tanıtımına katkı sağlamaya devam ediyor. Sosyal sorumluluk projeleri kapsamında bu organizasyonu ele alan Pelsan Aydınlatma, 7. Uluslararası Lions Kısa Film Yarışması’nın sponsorları arasında yerini aldı.

Hızla gelişmekte olan sinema sektörüne genç yeteneklerin katılmasını sağlamak, yaratıcı fikirlerin oluşumuna zemin hazırlamak ve oluşan eserlerin uluslararası platformlarda sergilenmelerine fırsat yaratmak olan kısa film yarışmaları, 3 yıldır bir festival etkinliği şeklinde yürütülüyor.

Bu yılki yarışmaya 114 eser katıldı ve jürinin yapmış olduğu değerlendirme sonucunda 19 eser finalist olarak belirlendi. 12 Nisan 2016 tarihinde Zorlu PSM’ de gerçekleştirilen gala gecesinde ödül alan filmlerse, 7 Santimetre, Göç Mevsimi ve Karia olarak belirlendi.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.