TÜBİTAK Projesi Yazma Eğitimi

Proje yazma eğitimi, TÜBİTAK’ın sanayi kuruluşları ve KOBİ’lere özel ulusal destek programlarına başvuruda bulunmak için hazırlanmış özel eğitim programıdır. Uygulamalı eğitim yöntemiyle danışman ve katılımcı, kuruluş adına proje başvurusu gerçekleştirilecektir.

TÜBİTAK Projesi Yazma Eğitimi
14.08.2020
310
A+
A-

Proje yazma eğitimi, TÜBİTAK‘ın sanayi kuruluşları ve KOBİ’lere özel ulusal destek programlarına başvuruda bulunmak için hazırlanmış özel eğitim programıdır. Uygulamalı eğitim yöntemiyle danışman ve katılımcı, kuruluş adına proje başvurusu gerçekleştirilecektir. Proje yazma eğitimi, Emre Yılmaz Şirketler Grubu tarafından verilmektedir.

112.000 ₺ + KDV
78.400 ₺ + KDV*
%30 İndirimli

Eğitim Süresi: 2 Hafta

Eğitim İçeriği:

TÜBİTAK Ulusal Destek Programları
TEYDEB Proje Değerlendirme ve İzleme Sistemini (PRODİS)
Destek Kapsamı
Uygulama Esasları
Proje Başlığı
Konu, Kapsam ve Literatür Özeti
Proje Ekibi
İş Planı
Proje Yönetimi
Proje Bütçesi ve Süresi
Başarı Ölçütleri
Proje Başvurusu
Değerlendirme Süreci
Destek Süreci ve Proje Dönemleri

Proje yazma eğitimi, katılımcı talebine göre internet üzerinden görüntülü ya da yüz yüze görüşme şeklinde verilmektedir. Proje yazımı ve başvurusu, eğitim kapsamında ücretsiz olarak yapılmaktadır.

Uygulamalı proje yazma eğitimi, firma sahipleri, yöneticileri, Ar-Ge yöneticileri ve çalışanları gibi geniş bir kitleye hitap etmektedir.

Proje konusu, kapsamı ve teknik detayları katılımcı tarafından belirlenecektir. Eğitim süreci, proje yazımı ve başvurusu yaklaşık olarak 2 hafta içerisinde tamamlanmaktadır.

Eğitim sonunda PRODİS aracılığıyla TÜBİTAK projesi yazmak ve başvuruda bulunmak için ihtiyaç duyulan altyapıya sahip olacaksınız. Proje yazımını ve başvurusunu şirket bünyesinde yapabilecek, proje yazmak için danışmanlık şirketlerine sürekli ödeme yapmaktan kurtulacaksınız.

TÜBİTAK projesi yazma eğitimi hakkında merak ettiklerinizi sormak ve fiyat teklifi almak için telefon ya da e-posta yoluyla iletişime geçebilirsiniz.

Telefon: 0312 239 40 27
E-Posta: [email protected]
Hizmet Bağlantısı: https://aydinlatma.org/uygulamali-tubitak-projesi-yazma-egitimi.html

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 2 Yorum
  1. Saadet Açıkgöz dedi ki:

    Merhaba

    Tubitak projelerine merakı olan bir psikoloji öğrencisiyim. Eğitim içeriği hakkında bilgi verir misiniz?

    1. Emre Yılmaz dedi ki:

      Merhaba Saadet Hanım, yukarıdaki yazımızda eğitim içeriği bulunmaktadır. Yine de farklı bir sorunuz varsa cevaplayabilirim.