Metal Prizma Kafesli Tekli Sarkıt Avize

Metal Prizma Kafesli Tekli Sarkıt Avize, metal gövdeden oluşan modern tasarıma sahip küçük ve sade iç mekan aydınlatma ürünüdür. Küçük ve orta genişlikteki odalar için idealdir. Ev içerisinde mutfak, genç odası, çocuk odası, oturma odası, küçük salon ve koridor gibi alanlarda kullanılabilir.

Metal Prizma Kafesli Tekli Sarkıt Avize
11.01.2021
1.550
A+
A-

Metal Prizma Kafesli Tekli Sarkıt Avize, metal gövdeden oluşan modern tasarıma sahip küçük ve sade iç mekan aydınlatma ürünüdür. Gövde üzerinde polikarbonat (termoplastiklerin özel bir grubu) malzemeden üretilmiş bal köpüğü renginde lamba tutucu bulunmaktadır. Sarkıt avize ürünü, LP Home tarafından Trendyol platformu üzerinden satışa sunulmaktadır.

100 ₺ + KDV
70 ₺ + KDV*
%30 İndirimli

Duy Tipi: E27
Duy Sayısı: 1
Maksimum Güç: 60 W
Gövde Malzemesi: Metal
Renk:
Siyah
Sarkıt Uzunluğu: 60 cm (Ayarlanabilir)
Giriş Gerilimi: 220-240 V AC
Koruma Derecesi: IP20
Çalışma Sıcaklığı: -20°C/+50°C
Boyutları: 17x17x70 cm
Garanti Süresi: 2 Yıl
Ürün Kodu: 32288522

Metal Prizma Kafesli Tekli Sarkıt Avize, dayanıklı metal malzemeden el işçiliği ile üretilmiştir. Metal gövde, elektrostatik toz boyama tekniği ile koruma altına alınmıştır.

Küçük ve orta genişlikteki odalar için idealdir. Ev içerisinde mutfak, genç odası, çocuk odası, oturma odası, küçük salon ve koridor gibi alanlarda kullanılabilir.

Avize gövdesi üzerinde 1 adet standart E27 ev tipi kalın duy bulunmaktadır. Maksimum 60 W güç tüketimine sahip akkor telli ampul, tasarruflu ampul, LED ampul, LED filament ampul ile birlikte kullanılabilir. Ampul, avize seti içerisine dahil değildir. Klasik görünümü tamamlamak için sarı ışık rengine sahip LED filament ampul ile birlikte alınması önerilir.

Avize montajı için askı halkası ve elektrik bağlantı klemensi ürün üzerinde bulunmaktadır.

Ürün hakkında detaylı bilgi edinmek ve hemen sipariş vermek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Ürün Bağlantısı: http://zxro.com/HgE

*Ürün sayfasındaki görseller, teknik özellikler ve fiyatlar güncel olmayabilir. Bu bilgilerin doğruluğu ilgili üretici/ithalatçı firmadan teyit edilmelidir.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.