TRIO Aydınlatma

TRIO, 15 yıllık mühendislik ve aydınlatma tasarımı tecrübesinin dinamizm ve yenilikçi düşünceyle birleştiren bir firmadır. Günümüz şartlarının getirisi olarak branşlaşma konusunda dikkatli davranan, bünyesinde bulundurduğu personeliyle müşteri memnuniyetini ön plana çıkaran, ekip ruhunu işine yansıtmasıyla bu güne kadar büyüyen ve bu düsturla büyümeye devam etmeyi hedeflemektedir.

TRIO Aydınlatma
07.11.2016
613
A+
A-

Başlık: TRIO Aydınlatma

Firma Puanı: 1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (7 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 2,43. Bu firmaya oy vermek ister misiniz?) Loading...

Ticaret Ünvanı: Trio Group İç Dış Tic. Ltd. Şti.

Adres: Defterdar Mah. Flatofis No: 78 A Blok Kat: 1 Kapı No: 7/6 Eyüp/İstanbul

Telefon: 0212 325 07 77

Faks: 0212 438 57 37

İnternet Sitesi: http://www.trioaydinlatma.com.tr

E-Posta Adresi: [email protected]

Similarweb Dünya Sıralaması: -

Hakkında:

TRIO, 15 yıllık mühendislik ve aydınlatma tasarımı tecrübesinin dinamizm ve yenilikçi düşünceyle birleştiren bir firmadır. Günümüz şartlarının getirisi olarak branşlaşma konusunda dikkatli davranan, bünyesinde bulundurduğu personeliyle müşteri memnuniyetini ön plana çıkaran, ekip ruhunu işine yansıtmasıyla bu güne kadar büyüyen ve bu düsturla büyümeye devam etmeyi hedeflemektedir. Takım çalışması, paylaşım, girişimci ve yenilikleri açık yapısını şirket kültürü haline getirme isteği her geçen gün daha da olgunlaşmaktadır.

Şirketimiz mühendislik alanında elektrik proje müelliflik hizmetleri, kontrolörlük hizmetleri, taahhüt hizmetleri vermenin yanında, aydınlatma ve akıllı ev sistemleri konusunda da tasarım, uygulama, satış, servis hizmeti de vermektedir. Enerji, otomasyon konularında pazara girme konusunda hedefleri olan şirketimizin bina sistemleri konusunda da küçük bir girişimi bulunmaktadır. Yeni yapılanma sürecinde merkezi İstanbul Eyüp Flatofis’te olan şirketimizin, gelecek planlamasında çalışılan/çalışılmaya başlanan projelere göre yurtdışına da ofis açma planları bulunmaktadır.

Biz, bu şirketin en önemli unsuru olan çalışma arkadaşlarımızdan aldığı güçle bu hedeflere daha hızlı gelineceği konusunda eminiz. Yeni takım arkadaşlarımızın da bu fikre sahip çıkacağından, bu fikri olgunlaştırmak için özverili çalışacağından da eminiz.

Yetkili Kişi: Levent Üzümcü

Kuruluş Tarihi: 2001

Çalışan Sayısı: 20

Güncel İş İlanları:

    Firmanın yayında iş ilanı bulunamadı.

Ürün Kataloğu:

    Firmaya ait ürün kataloğu yüklenmedi.

Etiketler: TRIO, TRIO Group, TRIO Lighting, Gıda Aydınlatması, Mimari Aydınlatma, Teknik Aydınlatma, Dekoratif Aydınlatma, Cem Turan

Hızlı Teklif Al: [email protected]

Koordinatları: 41.038225, 28.932501

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.