Mikro Aydınlatma

Çağdaş aydınlatmanın yanı sıra çevreye duyarlı ürünler üretmeye dikkat eden firmamız üretimde istenilen ölçülerde ve özelliklerde, teslimatta ise müşteri memnuniyetinde maksimum düzeyde dikkat göstermektedir. Müşterilerimizin dünya çapında güvenle, heyecanla ve sevgiyle anılan iş ortağı olmak vizyonu ile aydınlığı yarınlara taşımak hedefindeyiz.

Mikro Aydınlatma
15.03.2018
570
A+
A-

Başlık: Mikro Aydınlatma

Firma Puanı: 1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Bu firmaya oy vermek ister misiniz?) Loading...

Ticaret Ünvanı: Mikro Aydınlatma Ltd. Şti.

Adres: Okçu Musa Cad. Şişhane Sok. Tahsin Keçeci İş Hanı No: 4/1 Karaköy/İstanbul

Telefon: 0212 256 87 46

Faks: 0212 220 93 95

İnternet Sitesi: http://www.mikroaydinlatma.com

E-Posta Adresi: [email protected]

Similarweb Dünya Sıralaması: -

Hakkında:

Firmamız 1974 yılında Nuri Macit tarafından Öznur Aydınlatma ismiyle kurularak sektöre öncülük etmiş, ilerleyen çağ ve gelişen teknoloji ışığında 2000 yılında Çizgi Teknik Aydınlatma ismiyle kaliteden ödün vermeden üretim alanını geliştirmiş 2014 yılında Mikro Aydınlatma marka adı altında projelerde yerini almaya başlamıştır. Çağdaş aydınlatmanın yanı sıra çevreye duyarlı ürünler üretmeye dikkat eden firmamız üretimde istenilen ölçülerde ve özelliklerde, teslimatta ise müşteri memnuniyetinde maksimum düzeyde dikkat göstermektedir. Müşterilerimizin dünya çapında güvenle, heyecanla ve sevgiyle anılan iş ortağı olmak vizyonu ile aydınlığı yarınlara taşımak hedefindeyiz.

Yetkili Kişi: Birkan Kösedağ

Kuruluş Tarihi: 1974

Çalışan Sayısı: 10

Güncel İş İlanları:

    Firmanın yayında iş ilanı bulunamadı.

Ürün Kataloğu:

    Firmaya ait ürün kataloğu yüklenmedi.

Etiketler: Mikro Aydınlatma, Mikro Light, LED Aydınlatma, Lineer Aydınlatma, LED Panel, LED Spot, LED Spot, Sarkıt Aydınlatma, Aplik, LED Aplik, Merdiven Aydınlatma, Bahçe Aydınlatma, Ofis Aydınlatma, Mağaza Aydınlatma, Otel Aydınlatma

Hızlı Teklif Al: [email protected]

Koordinatları: 41.027239, 28.971578

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.