Asus Lighting

Şirketimiz 1982 yılından bu yana dış aydınlatma sektörünün içinde bulunan, teknik ve vizyonel anlamda piyasaya yıllarca yön vermiş kadrosunun, ürün kalitesi ve hizmet standartlarını farklı bir çıtaya yükseltmek istemesiyle kurulmuştur.

Asus Lighting
01.05.2018
771
A+
A-

Başlık: Asus Lighting

Firma Puanı: 1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (2 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Bu firmaya oy vermek ister misiniz?) Loading...

Ticaret Ünvanı: Asus Aydınlatma Elektrik İnşaat Sanayi ve Dış Ticaret Ltd. Şti.

Adres: İnönü Mah. Kayışdağı Cad. No: 202-9 Ataşehir/İstanbul

Telefon: 0216 576 95 86

Faks: 0216 573 12 36

İnternet Sitesi: http://www.asuslighting.com

E-Posta Adresi: [email protected]

Similarweb Dünya Sıralaması: -

Hakkında:

Şirketimiz 1982 yılından bu yana dış aydınlatma sektörünün içinde bulunan, teknik ve vizyonel anlamda piyasaya yıllarca yön vermiş kadrosunun, ürün kalitesi ve hizmet standartlarını farklı bir çıtaya yükseltmek istemesiyle kurulmuştur.

Bugüne kadar farklı kimlikler altında tamamlamış olduğumuz projeler, dünyanın önde gelen inşaat şirketleri ve mimarları tarafından takdirle karşılanmıştır. Bugün ise yıllardır biriktirdiğimiz tecrübelerimizi Asus Lighting çatısı altında birleştirerek; müşterilerimize çok daha kaliteli, çok daha hızlı ve çok daha yenilikçi çözümler sunmayı hedefliyoruz.

Bünyemizde yüksek yol aydınlatmaları, park-bahçe aydınlatmaları, şehir mobilyaları, korkuluklar, kameriyeler ve daha birçok dekoratif ürünü alüminyumun yumuşaklığı ile yaratırken, geleneksel sanatı modern teknolojilerle harmanlıyoruz. Ürünlerimizi dünya çapında kabul görmüş dev markaların elektrik-elektronik donanımları ile güçlendirerek, ürün ve üretim kalitemizi uluslararası standartlarda tutmanın, bizi sektörün lideri konumuna getireceğinin farkında lığı ile hareket ediyoruz.

Uygulama ve satış sonrası hizmetlerimiz ile her türlü projede sahadan en son bizim ayrıcalığımızın bilinmesini istememizin nedeni, ürünlerimize olan güvenimizden ve aslında satış yaptığımız firmaları müşterimiz gibi değil ortağımız olarak görmemizden ileri gelmektedir.

Yetkili Kişi: Onur Asi

Kuruluş Tarihi: 2015

Çalışan Sayısı: 7

Güncel İş İlanları:

    Firmanın yayında iş ilanı bulunamadı.

Ürün Kataloğu:

    Firmaya ait ürün kataloğu yüklenmedi.

Etiketler: Asus Lighting, Asus Aydınlatma, Aydınlatma Direkleri, Dekoratif Aydınlatma, Endirekt Aydınlatma Direkleri, LED Sokak Armatürü, LED Projektör, Çim Aydınlatma

Hızlı Teklif Al: [email protected]

Koordinatları: 40.978803, 29.138414

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.