Setbaşı Şehir Kütüphanesi’ni Assan Elektronik Aydınlattı

Kütüphane binasının dış cephe aydınlatmalarını Assan Elektronik firması yaptı. Firma projede amber renkte ışık veren Linepower Plus adında, mimari aydınlatmalarda kullanılmak üzere tasarlanmış, ince ve şık aydınlatma armatürlerini kullandı.

Setbaşı Şehir Kütüphanesi’ni Assan Elektronik Aydınlattı
06.06.2018
516
A+
A-

Bursa’da bulunan Setbaşı Şehir Kütüphanesi, 1998 yılında hizmete açıldı ve içerisinden on binlerce eser barındırıyor. Kütüphane, kitap meraklıları ve ders çalışmak isteyen öğrenciler için 24 saat boyunca açık tutuluyor.

Gün boyu açık tutulan kütüphane, hem gündüz vakitlerinde hem de gecenin ilerleyen saatlerinde konuklarına ev sahipliği yapıyor.

Kütüphane şimdi gece aydınlatmalarıyla ilgi çekici bir görünüm kazandı. Kütüphane binasının dış cephe aydınlatmalarını Assan Elektronik firması yaptı. Firma projede amber renkte ışık veren Linepower Plus adında, mimari aydınlatmalarda kullanılmak üzere tasarlanmış, ince ve şık aydınlatma armatürlerini kullandı.

Linepower Plus, farklı uzunluk, gövde, montaj ve ışık rengi seçenekleriyle sunuluyor. Proje ihtiyaçlarına göre farklı ürünler arasında seçim yapılıyor. Linepower Plus, klasik bir wallwasher’dan öte, ince ve şık bir görünüme sahiptir. UV, civa ve kurşun içermez, bu yüzden çevre dostudur. Buna ek olarak, DMX, Dali, 1-10V ve uzaktan kumanda gibi kontrol sistemleriyle çalışabilir.

Linepower Plus’ın soğuk beyaz, doğal beyaz, sıcak beyaz, kırmızı, yeşil, mavi, amber ışık rengi seçenekleri bulunuyor. Buna ek olarak RGB yani renk değiştirebilir şekilde de üretilebiliyor. 14W‘dan 56W‘a kadar güç seçenekleri bulunan Linepower Plus, projeye özel olarak tasarlanabiliyor.

Kütüphane ziyaretçileri ve bölge sakinleri de yapılan aydınlatma çalışmalarını beğeniyle karşılıyor. Sakinler, binanın kullanım amacına uygun, ölçülü bir aydınlatma uygulandığını düşünüyor.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.