Matild Palace a Luxury Collection Hotel’i Argesys Elektronik Aydınlattı

Macaristan’ın başkenti Budapeşte’deki Matild Palace a Luxury Collection Hotel’in dış aydınlatma projesinde Argesys Elektronik ürünleri tercih edildi. Özyer Group ve Argesys Elektronik iş birliğiyle gerçekleştiren projede iç mekan aydınlatmaları için de çalışmalar başladı.

Matild Palace a Luxury Collection Hotel’i Argesys Elektronik Aydınlattı
27.04.2020
195
A+
A-

Macaristan‘ın başkenti Budapeşte‘deki Matild Palace a Luxury Collection Hotel‘in dış aydınlatma projesinde Argesys Elektronik ürünleri tercih edildi. Özyer Group ve Argesys Elektronik iş birliğiyle gerçekleştiren projede iç mekan aydınlatmaları için de çalışmalar başladı.

Matild Palace, tarihi bir bina olduğu için proje için özel izinler alınması gerekti. Sadece proje çalışmaları yaklaşık 1 yıl sürdü.

Dış cephe aydınlatmasında ALXSYS KINA, NANO, TERRA, AREN serisi aydınlatma armatürleri ve 1-80W güç aralığında POWERSYS DALI LED sürücüleri kullanıldı. Ürünlerin tamamı tarihi eser uygulamalarıyla ilişkili standartlara uygun şekilde tasarlandı. Bu kapsamda özel bir kablolama tekniği kullanıldı. Işık açısı ve armatür gövde renkleriyle de standartlara tam uyum sağlandı.

Aydınlatma armatürleri İngiltere merkezli dünyaca ünlü aydınlatma tasarımı danışmalık şirketi MBLD (Maurice Brill Lighting Design)‘nin onayından geçtikten sonra üretilmeye başlandı.

Projede kullanılan ürünlerin bir kısmı Argesys Elektronik tarafından hali hazırda satılıyor. Bir kısmının da yakın zamanda tanıtılarak satışa sunulması planlanıyor.

Argesys Elektronik, iç aydınlatma için de çalışmalara başladı. Bir taraftan üretim sürerken diğer taraftan ürün montajları devam ediyor.

Argesys Elektronik proje ile ilgili olarak sosyal medya hesaplarında bir teşekkür mesajı yayınladı.

“Özyer Group ve Argesys Elektronik A.Ş. iş birliğiyle; tarihi bir ikon geri dönüyor, yeni bir hikaye başlıyor.

Macaristan Budapeşte’de bulunan Matild Palace a Luxury Collection Hotel projesinin dış aydınlatması tamamen bitmiş olup , iç aydınlatmasının üretimine ve montajına devam edilmektedir.

Bu güzel projede bize güvenen, bizimle birlikte yola çıkan Özyer Group’a ve tasarımını gerçekleştiren MBLD’ye teşekkür ederiz.”

Proje, uygulama ve ürünler hakkında detaylı bilgi edinmek, merak ettiklerinizi sormak için Argesys Elektronik firma sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.