Sektör Profesyonelleri Teknik Makale Okumak İstiyor

Aydınlatma Portalı, araştırma anketinde sektör profesyonellerine ve ilgililerine “Aydınlatma Portalı’nda hangisini daha çok görmek istersiniz?” sorusunu yöneltti. Ankete katılanların yüzde 72’si daha çok teknik makale görmek istediğini belirtti.

Sektör Profesyonelleri Teknik Makale Okumak İstiyor
13.12.2018
117
A+
A-

Aydınlatma Portalı, araştırma anketinde sektör profesyonellerine ve ilgililerine “Aydınlatma Portalı’nda hangisini daha çok görmek istersiniz?” sorusunu yöneltti. Ankete katılanların yüzde 72‘si daha çok teknik makale görmek istediğini belirtti.

Aydınlatma Portalı, sektörle ilgili haber, duyuru, teknik makale ve iş ilanlarının yayınlanması için bir portal olarak tasarlandı. Yayın hayatına başladığı günden beri ülkemizden ve dünyadan pek çok gelişme paylaşıldı. Paylaşılan bu içerikler sektörde yayın yapan dergiler tarafından da alıntılandı.

Zaman içerisinde portal yapısında bazı değişikliklere gidildi. İçerikler zenginleştirildi. Tüm bu değişiklikler ziyaretçi taleplerine göre şekillendirildi.

Artık araştırma anketleri ile ziyaretçilerin taleplerini ve tercihlerini daha iyi analiz edebiliyoruz. Düzenlediğimiz ilk ankette yüzde 72 gibi bir payla ziyaretçilerimizin büyük çoğunluğunun daha fazla teknik makale görmek istediğini öğrenmiş bulunmaktayız.

Bu talebe cevap verebilmek için yazar kadromuzu genişletiyoruz. İlerleyen süreçte teknik makale anlamında daha fazla içeriği yayına alacağız.

Görüşlerinizle ankete sağladığınız katkı için teşekkür ederiz.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.