Raytech Little Joint Jel Bağlantı Konnektörü

Raytech Little Joint Jel Bağlantı Konnektörü, kablo bağlantılarını en zorlu koşullarda korumak için tasarlanmış hazır jel dolgulu bağlantı aksesuarıdır. Sökülüp takılabilir ve yeniden kullanılabilir özelliğiyle bağlantı noktalarında suya ve toza karşı IP68/IP69K sınıfı koruma sağlar.

Raytech Little Joint Jel Bağlantı Konnektörü
22.04.2020
673
A+
A-

Raytech Little Joint Jel Bağlantı Konnektörü, kablo bağlantılarını en zorlu koşullarda korumak için tasarlanmış hazır jel dolgulu bağlantı aksesuarıdır. Sökülüp takılabilir ve yeniden kullanılabilir özelliğiyle bağlantı noktalarında suya ve toza karşı IP68/IP69K sınıfı koruma sağlar. Farklı bağlantı tipleri için 3 farklı model ve farklı boyutlarda üretilmektedir. Raytech markalı diğer ürünler gibi Alist Limited tarafından sağlanmaktadır.

--- ₺ + KDV*
Fiyat teklifi isteyiniz!

Jel: UL 94-HB
Koruma Derecesi: IP68/IP69K
Renk: Gri, Siyah
Standart Uygunluğu: CEI EN 50393
Kablo Kalınlığı: <2,5 mm2
Boyutları: 75x28x19 mm
Uygulama Sıcaklığı: -40°C/+50°C
Çalışma Sıcaklığı: -40°C/+90°C
Garanti Süresi: 2 Yıl
Ürün Kodu: L Barney

Raytech Little Joint Jel Bağlantı Konnektörü, ikili, üçlü ve dörtlü kablo bağlantıları için sırasıyla L, Y ve X modelleri ile çeşitlendirilmiştir. Bağlantı çeşitleri de kablo kalınlığı ve sayısına göre kendi içinde farklı gruplara ayrılmaktadır. Little Joint bağlantı ekipmanlarında öne çıkan iki seri Barney ve Fred‘dir.

Bahçe, yürüyüş yolu, merdiven, havuz kenarları gibi alanlarda aydınlatma sistemlerinin elektrik bağlantılarını korumak için ideal çözümdür. Yer altında kullanmaya uygundur. Kalıcı olarak suya daldırmaya karşı dayanıklıdır. IP68 ve IP69K koruma sınıfı resmi olarak test edilmiştir.

Konnektör içerisinde kullanılan jel dolgu insanlar ve çevre için zararlı değildir. Uygun ölçüde vidalı klemens set içerisinde yer almaktadır.

Ürün hakkında merak ettiklerinizi sormak ve fiyat teklifi almak için telefon ya da e-posta yoluyla iletişime geçebilirsiniz.

Telefon: 0216 322 50 50
E-Posta: [email protected]
Ürün Bağlantısı: http://alist.com.tr/raytech-little-joint/

*Ürün sayfasındaki görseller, teknik özellikler ve fiyatlar güncel olmayabilir. Bu bilgilerin doğruluğu ilgili üretici/ithalatçı firmadan teyit edilmelidir.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.