Temel Aydınlatma Eğitimi

Temel aydınlatma eğitimi, ışık ve aydınlatma hakkında daha fazla bilgi edinmek isteyen mühendis, mimar ve uygulayıcılar için hazırlanmış özel eğitim programıdır. Eğitim, konferans uygulamaları ve uzak masaüstü bağlantı programları ile online olarak verilmektedir.

Temel Aydınlatma Eğitimi
12.08.2020
1.035
A+
A-

Temel aydınlatma eğitimi, ışık ve aydınlatma hakkında daha fazla bilgi edinmek isteyen mühendis, mimar ve uygulayıcılar için hazırlanmış özel eğitim programıdır. Eğitim, konferans uygulamaları ve uzak masaüstü bağlantı programları ile online olarak verilmektedir. Temel aydınlatma eğitimi, Aydınlatma Portalı deneyimli eğitmen kadrosu tarafından verilmektedir.

15.201 ₺ + KDV
10.640 ₺ + KDV*
%30 İndirimli

Kurs Süresi: 8 Saat
Eğitim Seviyesi: Başlangıç

Eğitim İçeriği:

Işık ve Renk Kavramları
Aydınlatma Terimleri
Aydınlatma Teknolojileri
LED ve LED Işık Kaynakları
Aydınlatma Armatürleri
Aydınlatma Kontrolü
Aydınlatma Tasarımı ve Simülasyon Yazılımları
Ulusal ve Uluslararası Standartlar

Eğitim Materyali:

Eğitim Notları
Onlarca İç ve Dış Aydınlatma Projesi
Aydınlatma Sözlüğü ve Aydınlatma Uygulamaları Kitabı

Bu eğitim için herhangi bir ön koşul belirtilmemiştir. Eğitim seviyesi katılımcıların bilgi düzeyine göre değiştirilebilir.

Geniş kapsamlı eğitim içeriği mimarlar, mühendislertedarikçiler ve uygulayıcılar gibi ışık ve aydınlatmaya ilgi duyan herkes için uygundur.

Aydınlatma ve aydınlatma tasarımını anlamak için aydınlatma terminolojisine hakim olmak gerekir. Eğitim programı, aydınlatma terimlerinin detaylı olarak açıklanmasıyla başlamaktadır.

Eğitim sonunda ışık ve renk kavramlarına, aydınlatma terimlerine, LED ışık kaynağı ve diğer aydınlatma teknolojilerine, aydınlatma armatürleri ve kontrol sistemlerine, aydınlatma tasarımı ve simülasyon yazılımlarına ve ilgili standartlara hakim olacaksınız. Eğitim yardımıyla aydınlatma armatürünü oluşturan her bir bileşeni tanıyacaksınız. Tasarımcıların ve uygulayıcıların sıklıkla yaptığı hataları ve bunlara karşı nasıl önlem alacağınızı öğreneceksiniz.

Belirtilen fiyat uzaktan ve bir kişi eğitimi için geçerlidir. Yüz yüze, yerinde ve grup eğitimleri için teklif alabilirsiniz.

Eğitim hakkında merak ettiklerinizi sormak ve fiyat teklifi almak için telefon ya da e-posta yoluyla iletişime geçebilirsiniz.

Telefon: 0312 239 40 27
E-Posta: [email protected]
Hizmet Bağlantısı: https://aydinlatma.org/temel-aydinlatma-egitimi.html

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 1 Yorum
 1. Mahmut BÜYÜKBÖREKÇİ dedi ki:

  Merhaba Emre Bey,
  Ben endüstriyel tip LED aydınlatma armatürleri üretip satan bir firmada çalışıyorum.
  Genelde fabrika yüksek tavan ve spor sahalarının aydınlatılması işlerinde dialüx öğrenerek müşteriye doğru lens açısı, watt ve adette teklif verebilmek istiyorum.
  Dialüx evo konusunda sizden online olarak özel ders almak istiyorum.

  İlginizi rica ederim.

  İyi Çalışmalar