Evercore UVC COB LED

Evercore UVC COB LED, sterilizasyon uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmış yüksel ışıma gücüne sahip COB LED ışık kaynağıdır. Yüksek yoğunluklu COB LED, 275 nm dalga boyu ve 126 mW ışıma gücüne sahip UVC (Ultraviyole C) ışığı yaymaktadır.

Evercore UVC COB LED
11.05.2020
369
A+
A-

Evercore UVC COB LED, sterilizasyon uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmış yüksel ışıma gücüne sahip COB LED ışık kaynağıdır. Yüksek yoğunluklu COB LED, 275 nm dalga boyu ve 126 mW ışıma gücüne sahip UVC (Ultraviyole C) ışığı yaymaktadır. Evercore markasını taşıyan diğer tüm LED’ler gibi Evercore Türkiye tarafından sağlanmakta ve satışa sunulmaktadır.

--- ₺ + KDV*
Fiyat teklifi isteyiniz!

Işık Türü: UVC
Dalga Boyu: 275 nm
Işıma Gücü: 126 mW
Sürüş Akımı: 320 mA (maksimum 960 mA)
Giriş Gerilimi: 16,5-19,5 V
Işık Açısı: 120°
Işık Yayan Yüzey: Ø15 mm
Boyutları: 19x19x3 mm
Çalışma Sıcaklığı: -30°C/+70°C
Ürün Kodu: UH1915-1403D5W-C1

Evercore UVC COB LED, ısıya dayanıklı ve yüksek iletkenlik katsayısına sahip seramik malzemeler kullanılarak üretilmiştir. Isı yayılımı için 400 W/mK termal iletkenliğe sahip bakır ile güçlendirilmiştir. Yüksek hassasiyetli flip çip baskı teknolojisi ile üretilmiştir ve düşük eklem noktası sıcaklığıyla uzun kullanım ömrüne sahiptir. Civa içermez, küçük boyutlu, enerji tüketimi düşük ve çevre dostudur.

Evercore UVC COB LED, tek veya çift sürücü kontrolüyle UVC ve UVA ışığını bir araya getirir. Yüzeyleri sterilize etmek için kullanılan UVC, görünmez bir ışıktır. UVA ise görünür ışıktır ve sterilizasyon için UVC‘ye yardımcı olur. Aynı zamanda UVC’nin görünmezliği nedeniyle kaynağın çalıştığını gösterir ve kullanıcının zarar görmesini önler.

Ürün hakkında merak ettiklerinizi sormak ve fiyat teklifi almak için telefon ya da e-posta yoluyla iletişime geçebilirsiniz.

Telefon: 0546 226 02 03
E-Posta: [email protected]
Ürün Bağlantısı: http://www.evercore.com.tr/blog/evercore-cob-uvc-275

*Ürün sayfasındaki görseller, teknik özellikler ve fiyatlar güncel olmayabilir. Bu bilgilerin doğruluğu ilgili üretici/ithalatçı firmadan teyit edilmelidir.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.