LEDFIX Aydınlatma Kortlara İndi

LEDFIX ve ATSK işbirliği neticesinde ATSK kortlarının aydınlatması, uluslararası standartlara uygun hale getirildi. 22-27 Ocak tarihleri arasında, Ataşehir Tenis Kulübü’nde (ATSK) gerçekleşecek olan ödüllü yeni başlayan ve +18 turnuvasına ana sponsor olarak LEDFIX desteğini veriyor.

LEDFIX Aydınlatma Kortlara İndi
12.01.2018
122
A+
A-

22-27 Ocak tarihleri arasında, Ataşehir Tenis Kulübü’nde (ATSK) gerçekleşecek olan ödüllü yeni başlayan ve +18 turnuvasına ana sponsor olarak LEDFIX desteğini veriyor. LEDFIX ve ATSK işbirliği neticesinde ATSK kortlarının aydınlatması, uluslararası standartlara uygun hale getirilmiştir. Bu bağlamda kortların isimleri LEDFIX ATSK Tenis Kortları olarak beş yıllık ana sponsorluk anlaşması imzalanmıştır.

Aydınlatma firmaları arasında sporculara destek olmasıyla ön plana çıkan LEDFIX, grup birincileri arasında yapılacak olan çekilişle iki kişilik Kıbrıs Cratos Seyahati hediye ediyor.

LEDFIX, Tenis sporuna gönül verenlerin bu gibi organizasyonlarla motivasyonlarını arttırarak ve gelecek nesillere tenis sporunu sevdirmek hedefinde. Bunun yanı sıra spor tesislerinde aydınlatmanın önemini vurgulayan LEDFIX, tesislerde aydınlatmanın inceliklerinin altını çiziyor. Spor aktiviteleri esnasında özellikle aydınlatma seviyesinin ilgili spor alanları için belirlenmiş standartlarda olması gerektiği belirtiliyor.

Belirlenmiş aydınlatma seviyelerinin oyuncuların performansı üzerinde %100 etkisi bulunuyor. Bu bağlamda gelişi güzel yapılan bir aydınlatma hem oyuncu hem seyirci açısından olumsuz bir geri dönüş sağlıyor.

Aydınlatma seviyesi hesabı akabinde yapılacak olan yerleşim planı spor alanlarında sağlanabilecek en etkin çözüm oluyor.

LEDFIX Aydınlatma, ilgili spor alanlarına özel çözümler sunmaktadır. Bunun da en güzel örneğini 22-27 Ocak tarihlerinde ana sponsoru oldukları Ataşehir Tenis Kulübü’nde gerçekleştirilecek olan tenis turnuvasında siz sporseverlere deneyimleme şansı sunuyor.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.