Heper DIALux Partneri Oldu

Heper, profesyonel aydınlatma tasarımcıları için geliştirilmiş ücretsiz yazılım DIALux için katalog eklentisini yayınladı. Bu katalog ile Heper markasına ait ışıklık listesi doğrudan DIALux yazılımına aktarılabilecek.

Heper DIALux Partneri Oldu
12.03.2016
300
A+
A-

1996 yılında kurulan Heper, enerji verimli ürünler geliştirmek için çalışıyor. Firma, Heper ve Moonlight ticari markaları ile alanında lider konumda bulunuyor. Heper; yenilikçi çözümleri, benzerisiz tasarımları ve yüksek kalite ürünleriyle dünyanın her köşesinde yer almaktadır. Heper; Avrupa, Balkanlar, Kuzey Afrika, Amerika, Ortadoğu, Rusya, Avustralya ve Yeni Zelanda’yı da içeren 80’den fazla ülkeye ihracat yapıyor.

Heper 2016 yılı itibariyle DIALux partneri olduğunu duyurdu. Heper, profesyonel aydınlatma tasarımcıları için geliştirilmiş ücretsiz yazılım DIALux için katalog eklentisini yayınladı. Bu katalog ile Heper markasına ait ışıklık listesi doğrudan DIALux yazılımına aktarılabilecek. DIALux eklentisi, projelendirme çalışmalarında tasarımcılara büyük kolaylıklar getiriyor.

Heper DIALux eklentisini indirmek için tıklayınız.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.