Önemli Duyuru

Aydınlatma Portalı, internet dünyasının geleceğine inanan ve bu alanda yatırımlar yapan bir dijital medya kuruluşu olup, herhangi bir basılı yayın çıkarmamaktadır. Bu kapsamda Aydınlatma Portalı’nın adını kullanarak sizlerden reklam, sponsorluk ve destek isteyen dergilere itibar etmeyiniz.

Önemli Duyuru
23.03.2018
576
A+
A-

Aydınlatma Portalı, internet dünyasının geleceğine inanan ve bu alanda yatırımlar yapan bir dijital medya kuruluşu olup, herhangi bir basılı yayın çıkarmamaktadır. Bu kapsamda Aydınlatma Portalı‘nın adını kullanarak sizlerden reklam, sponsorluk ve destek isteyen dergilere itibar etmeyiniz.

Light + Building 2018 etkinliği boyunca yerli firmalarımızla yaptığımız görüşmelerde, Aydınlatma Portalı adını kullanarak aydınlatma firmalarına dergi reklam alanlarının aylık veya yıllık anlaşmalarla satıldığı tespit edilmiştir.

Firma yöneticileriyle yaptığımız görüşmelerde gördüğümüz kadarıyla; aydınlatma sektörüne hitap eden bazı dergilerin, Aydınlatma Portalı’na ait olduğu, Aydınlatma Portalı tarafından çıkartıldığı veya Aydınlatma Portalı tarafından desteklendiği şeklinde bir izlenim oluşmuştur. Böyle bir durum kesinlikle söz konusu değildir. Aydınlatma Portalı’nın basılı bir yayını yoktur ve olmayacaktır.

Aydınlatma Portalı tüm yatırımlarını dijital dünyaya yapmaktadır. Bu yatırımlardan sonuncusu Mart 2018‘de satın aldığımız “AYDINLATMA.ORG” alan adıdır. Her ay 30.000 kişiye ulaşmamız, onların hayatlarına dokunmamız da bu başarının göstergesidir.

Firmalarımızı ve firma yetkililerimizi bu hususta uyarma gerekliliği ortaya çıkmıştır. Lütfen, Aydınlatma Portalı‘nın adını kullanarak sizlerden reklam, sponsorluk veya destek isteyen basılı yayınlara (dergi, gazete, ilan, broşür vs.) itibar etmeyiniz.

Aydınlatma Portalı firmalardan aldığı reklamları internet sitesinde yayınlamaktadır. Reklam satışı için tek yetkili temsilci Emre Yılmaz‘dır.

Bu metin söz konusu dergiler için de uyarı niteliğindedir. Aydınlatma Portalı‘nın adını çıkarları doğrultusunda kullanan, kullanmaya devam eden kuruluşlara karşı hukuki süreç başlatılacaktır.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.