Oliptek DMX512 Kontrol Cihazı

Oliptek DMX512 Kontrol Cihazı, kablosuz ağ bağlantısıyla güçlendirilmiş DMX512 dijital iletişim standardına uyumlu kontrol ünitesidir. Başta bina cepheleri ve sahne aydınlatmaları olmak üzere renk değiştirebilen aydınlatma sistemlerinin yönetiminde kullanılmaktadır.

Oliptek DMX512 Kontrol Cihazı
24.02.2020
986
A+
A-

Oliptek DMX512 Kontrol Cihazı, kablosuz ağ bağlantısıyla güçlendirilmiş DMX512 dijital iletişim standardına uyumlu kontrol ünitesidir. Başta bina cepheleri ve sahne aydınlatmaları olmak üzere renk değiştirebilen aydınlatma sistemlerinin yönetiminde kullanılmaktadır. Oliptek tarafından üretim kaynaklı arızalara karşı 2 yıl garantili olarak satışa sunulmaktadır.

--- ₺ + KDV*
Fiyat teklifi isteyiniz!

İletişim Protokolü: DMX512
DMX Kanalı: 1024
DMX Evreni: 2
Çalışma Modu: Bağımsız/Canlı
DMX Arayüzü: 2 x 3 Pin XLR
Kablosuz Ağ Bağlantısı: Wi-Fi
Kontrol Butonu: 5
Giriş Gerilimi: 5 V DC
Boyutları: 110x103x50 mm
Ağırlığı: 480 g
Garanti Süresi: 2 Yıl
Çalışma Sıcaklığı: -30°C/+50°C
Ürün Kodu: ODX P800

Oliptek tarafından tasarlanan ODX Pro serisi DMX master kontrol cihazları, kompakt ve hafif yapıdadır.

Kontrol üniteleri Wi-Fi bağlantısı, LCD ekran, kızılötesi kumanda, SD kart desteğiyle donatılmıştır. DMX sistemi TCP/IP ve URL tabanlı olarak kontrol edilebilmektedir. ODX Pro serisi kontrol cihazları OliDMX ve Jinx yazılımlarını desteklemektedir.

Ürün hakkında merak ettiklerinizi sormak ve fiyat teklifi almak için telefon ya da e-posta yoluyla iletişime geçebilirsiniz.

Telefon: 0212 278 44 05
E-Posta: [email protected]
Ürün Bağlantısı: https://www.oliptek.com/bina-cephesi-animasyon-sistemleri/

*Ürün sayfasındaki görseller, teknik özellikler ve fiyatlar güncel olmayabilir. Bu bilgilerin doğruluğu ilgili üretici/ithalatçı firmadan teyit edilmelidir.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.