Ahşap Halatlı 3’lü Avize

Ahşap Halatlı 3’lü Avize, doğal ahşap üzerine halat süslemelerle şıklık katılmış iç mekan aydınlatma ürünüdür. Gövde üzerinde paslanmaz metal malzemeden imal edilmiş siyah renkli askı ve duy takımı bulunmaktadır.

Ahşap Halatlı 3’lü Avize
13.12.2020
905
A+
A-

Ahşap Halatlı 3’lü Avize, doğal ahşap üzerine halat süslemelerle şıklık katılmış iç mekan aydınlatma ürünüdür. Gövde üzerinde paslanmaz metal malzemeden imal edilmiş siyah renkli askı ve duy takımı bulunmaktadır. Rustik aydınlatma ürünü, LP Home tarafından Trendyol platformu üzerinden satışa sunulmaktadır.

241 ₺ + KDV
168 ₺ + KDV*
%30 İndirimli

Duy Tipi: E27
Duy Sayısı: 3
Renk: Ceviz
Giriş Gerilimi: 220-240 V AC
Koruma Derecesi: IP20
Çalışma Sıcaklığı: -20°C/+50°C
Boyutları: 60x50x10 cm
Garanti Süresi: 2 Yıl
Ürün Kodu: 4322710

Ahşap Halatlı 3’lü Avize, birinci sınıf doğal ahşap malzemeden tamamen el işçiliği ile üretilmiştir. Masif ahşap malzeme kullanıldığından gövde üzerinde renk ve desen farklılıkları olabilir.

Avize üzerinde standart E27 ev tipi kalın duy bulunmaktadır. Akkor telli ampul, tasarruflu ampul, LED ampul, LED filament ampul ile uyumludur. Klasik görünümü tamamlamak için sarı ışık rengine sahip LED filament ampul kullanılması önerilir.

Avize montajı için askı halkası ve elektrik bağlantı klemensi ürün üzerinde bulunmaktadır.

Ürün hakkında detaylı bilgi edinmek ve hemen sipariş vermek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Ürün Bağlantısı: https://www.trendyol.com/sinem-avize/otantik-ahsap-dogal-kutuk-halatli-3-lu-avize-p-4322710

*Ürün sayfasındaki görseller, teknik özellikler ve fiyatlar güncel olmayabilir. Bu bilgilerin doğruluğu ilgili üretici/ithalatçı firmadan teyit edilmelidir.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.