Logiba Aydınlatma Light + Building 2018 Standı

Akıllı şehir teknolojileri üreticisi Logiba Aydınlatma, Light + Building fuarında ürün ve hizmetlerini sergiledi. Firma fuarda, enerji verimliliği ve maliyet optimizasyonunu ön planda tutarak, akıllı şehirler konsepti ile tasarladığı ve ürettiği çözümlerini dünyaya tanıttı.

23.03.2018
355
A+
A-

Aydınlatma alanında elektronik ürünler geliştirip üreten bir teknoloji şirketi olan LOGIBA, gerçekleştirdiği AR-GE yatırımıyla Türkiye’de ilk kez HID lambaların dim edilebilmesini sağlayan elektronik balastı üretti.

Dünyada harcanan enerjinin %20’sinin aydınlatma alanında kullanılmasından yola çıkarak enerji verimliliğini birincil hedef belirleyen LOGIBA mühendisleri, TÜBİTAK desteği ile geliştirdikleri patentli EZDIM teknolojisi ve uluslararası standartlarda üretilen N-Rdr Balastların ardından Akıllı Şehir Aydınlatma Sistemi’ni (ASAS) geliştirdiler.

Güvenliğin sağlanması, konfor şartlarının oluşturulması, sürdürülebilir bir kentsel yaşam ve sürdürülebilir çevre oluşturulması gibi ölçütleri yerine getirmesi gerektiğinden çok bileşenli bir teknik alan olan şehir aydınlatması bugün ve gelecekte aydınlatma sektörünün en önemli konularının başında geliyor.

Enerji verimliliği alanında %60’a kadar tasarruf sağlama özelliğiyle öne çıkan LOGIBA teknolojisi, geliştirdiği tüm ürün ve uygulamalarında çevre dostu ve doğayla uyumlu çözümler sunuyor.

LOGİBA, enerji verimliliği alanında %60’a kadar tasarruf edebilme kabiliyetiyle gurur duyuyor, tüm ürün ve uygulamalarında çevre dostu ve uyumlu çözümler sunuyor.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.