Lighting Equipment Sales Nedir?

Lighting Euipment Sales yalnızca bir satış sitesi mi? Küresel pazarda dikkat çekebilir mi? Türkiye aydınlatma sektörünü için neyi amaçlıyor? Tüm cevaplar yazımızda…

Lighting Equipment Sales Nedir?
06.09.2017
693
A+
A-

Lighting Equipment Sales, Luxtra markası altında hizmet veren Asya Trafik A.Ş. öncülüğünde, birden çok Türk aydınlatma üreticisinin bir araya gelerek oluşturduğu tanıtım ve satış internet sitesidir.

Amacı, Türk aydınlatma sektörünü dünya pazarına açmak, yerli ürün ve üreticilerle küresel pazardaki müşterileri tanıştırmaktır. Bu amaç doğrultusunda Lighting Equipment Sales, İngilizce başta olmak üzere, Türkçe, Çince, Almanca ve Rusça dahil beş dilde yayın yapmaktadır.

Lighting Equipment Sales, yalnızca ürün satışını değil; bilgilendirici içeriklerle yabancı müşterilerin kalite algısını kökten değiştirmeyi hedeflemektedir. LED teknolojisiyle birlikte ivme kazanan aydınlatma sektörünün şüphesiz en büyük problemi kalitesiz ürünlerin yarattığı kötü tecrübelerdir. Uzak Doğu menşeli bazı ürünler düşük fiyatları sebebiyle dünyanın her tarafında tüketici tarafından sıkça tercih edilmektedir. Ancak bu ürünlerin pek çoğu garanti süresi boyunca sorun çıkarmaktadır.

Türkiye’de üretilen aydınlatma armatürlerinde ise yüksek kaliteli LED çipleri, sürücüler ve Türk mühendisliğiyle tasarlanmış soğutucu gövdeler kullanılmaktadır. Bilindiği gibi aydınlatma armatürlerinde ömrü etkileyen en önemli faktörlerden biri soğutma performansıdır. Türkiye’de üretilen ve Lighting Equipment Sales tarafından onaylanmış ürünler, garanti süresinin ötesinde uzun kullanım ömrü hedeflenerek tasarlanmıştır.

Lighting Equipment Sales aracılığıyla satışa sunulan ürünlerde, üretici tarafından sağlanan garantiye ek olarak ücretsiz +1 Yıl Lighting Equipment Sales Garantisi sunulmaktadır. Lighting Equipment Sales aracılığıyla oluşturulan taleplerde; sipariş aşamasından üretime, paketlemeden nakliyeye kadar tüm süreç Lighting Equipment Sales uzmanları tarafından takip edilmekte ve yönetilmektedir.

Lighting Equipment Sales sayesinde Türkiye’den pek çok aydınlatma üreticisiyle tanışabilir, ürünleri hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz. Üreticiler ve sundukları ürün çeşitleriyle ilgili bilgi almak için Ürünler sayfasını kontrol edebilirsiniz.

Yeni ürünler, eğitici içerikler, Türk aydınlatma sektöründen haber ve duyurular için ise Lighting Equipment Sales sosyal medya hesaplarını takip edebilirsiniz.

Aydınlatma Portalı kurucusu Trabzon doğumlu Emre Yılmaz, Atılım Üniversitesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümünden 2013 yılında mezun olmuş, o tarihten bugüne aydınlatma sektöründe devlet destekli projelerin yönetimi ve ürün geliştirme faaliyetlerinin yürütülmesinde görev almaktadır. Gazi Üniversitesi Endüstriyel Tasarım Mühendisliği bölümünde yüksek lisans öğrenimini tamamlamıştır ve aynı bölümün doktora programında eğitimini sürdürmektedir.
Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.