LED’e Dönüşümü Kolaylaştıran E39 Duylu Lamba Tanıtıldı

LED’e dönüşüm için fazla bir sermayeniz yoksa, armatürü değiştirmeden kolay bir şekilde tasarruf edebilirsiniz. Maxlite’ın yeni ürünüyle E39 bağlantısı sayesinde dış aydınlatma direklerinde DLC sertifikalı LED dönüşümü oldukça kolaylaştı.

LED’e Dönüşümü Kolaylaştıran E39 Duylu Lamba Tanıtıldı
21.03.2017
195
A+
A-

MaxLite’ın pazara dâhil ettiği yeni ürünü; alan lambası, spot aydınlatmaları, duvar aydınlatmaları gibi E39 sokete sahip armatürler için kolay ve ekonomik bir LED dönüşüm imkanı sunuyor.

Lamba, 10.000 lümen parlaklık değerinde bir ışık vererek, yüksek basınçlı sodyum ve metal halojen ampullere kıyasla yüksek bir ışık kalitesi sağlıyor. Elektrik verildiği anda anında maksimum parlaklığına ulaşan lamba aynı zamanda ışığı 180 derecelik bir açı ile dengeli bir şekilde dağıtabilme özelliğine sahip. Böylece ortamdaki gölgeler olabildiğince azaltılıyor, bu sayede yayalar ve sürücüler için daha aydınlık ve rahat bir ortam elde edilebiliyor.

Yıllarca enerji ve bakım maliyeti tasarrufu sağlayan LED lambalar, enerji kullanımını yüzde 75 oranında azaltıyor ve 50.000 saatlik ömrüyle geleneksel ampullerin iki katı kadar uzun süre dayanabiliyor. Buna ek olarak lamba, DesignLights Consortium (DLC) Kalifiye Ürünler Listesi’nde listelenerek belirli bir kalite güvence kapsamında raflarda yerini alıyor.

Ürün Yöneticisi Alex Truong açıklamalarında, “Yeni LED lambamız, belediyelere, armatürü değiştirmeden kolaylıkla daha verimli aydınlatmaya dönüşüm imkanı sağlıyor ve bu da LED dönüşümünün son derece uygun maliyetli hale getiriyor” dedi. Ayrıca; enerji ve bakım maliyetlerinde düşüşe ek olarak, LED teknolojisinin uzun ömrü, sayesinde daha az bozulma ve kesinti yaşanacağını bunun da bakım maliyetlerini ciddi ölçüde azaltabileceğini düşündüklerini sözlerine ekledi.

Tamamen kapalı aydınlatma armatürlerinde kullanıma uygun olan lamba, armatür içinde aşırı ısınma riskini azaltan özel termal koruyucular ile birlikte tasarlanmış olup, beş yıllık sınırlı garanti ve ömür boyu ürün desteği ile birlikte tüketicilere sunuluyor.

BizLED

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.