Kurban Bayramı Mesajları

Özel olarak hazırlanmış Kurban Bayramı mesajları ile ailenizin, arkadaşlarınızın, sevdiklerinizin, müşterilerinizin ve takipçilerinizin bayramını kutlayabilirsiniz. Buradaki mesajları, sevdiklerimize kısa mesaj aracılığıyla gönderebilir veya sosyal medya hesaplarınızda paylaşabilirsiniz.

Kurban Bayramı Mesajları
05.07.2018
477
A+
A-

Kurban Bayramı, tüm Müslüman alemi için önemli bir dini bayramdır. Bu günü hatırlamak ve kutlamak son derece önemlidir.

Aydınlatma sektörüne, sektördeki firmalara ve çalışanlarına özel bayram mesajları Aydınlatma Portalı ekibi tarafından hazırlandı.

Özel olarak hazırlanmış Kurban Bayramı mesajları ile ailenizin, arkadaşlarınızın, sevdiklerinizin, müşterilerinizin ve takipçilerinizin bayramını kutlayabilirsiniz. Buradaki mesajları, sevdiklerimize kısa mesaj aracılığıyla gönderebilir veya sosyal medya hesaplarınızda paylaşabilirsiniz.

Bu güzel günde kalpler sevgi, gözler ışık dolu olsun. Sevdiklerinizle nice aydınlık bayramlar geçirmeniz dileğiyle, Kurban Bayramınızı kutlar sağlık ve mutluluk dileriz.

Sevdiklerinizle bir arada olduğunuz , barış ve sevgi dolu bir bayram geçirmeniz dileğiyle, aydınlık yarınlarda bir arada huzurla yaşamayı temenni ederiz. Kurban Bayramınızı kutlar saygı ve şükranlarımızı sunarız. İyi bayramlar.

Özlem ve heyecanla beklenen Kurban Bayramı’nın herkese sağlık ve mutluluk getirmesi dileğiyle Kurban Bayramınızı kutlar aydınlık ve huzur dolu nice bayramlar geçirmenizi dileriz.

Sevgilerin çoğaldığı, dostların ve akrabaların bir arada olduğu; kalplerde neşe gözlerde ışık dolu nice bayramlar geçirmeniz dileği ile Kurban Bayramınızı kutlar sağlık ve mutluluklar dileriz. İyi bayramlar.

Bu bayram size, ailenize; mutluluk, huzur ve aydınlık getirsin. En güzel anları birlikte paylaşmak dileği ile Kurban Bayramınızı kutlar nice ışık dolu bayramlar geçirmenizi temenni ederiz.

Küslerin barıştığı, sevenlerin bir araya geldiği sevgi ve şefkat dolu bir bayram geçirmeniz dileğiyle. Kurban Bayramınızı kutlar huzurlu, bereketli ve aydınlık yarınlar dileriz. İyi

bayramlar.

Bayramlar umuttur, özlemdir aydınlık yarınlara niyettir. Kalpler sevgi, gözler ışık dolsun. Kurban Bayramınız kutlu olsun.

Birlik, beraberlik, huzur ve aydınlık dolu mutlu bayramlar diliyoruz. Sevdiklerinizle bir arada nice güzel bayramlar geçirmeniz dileği ile Kurban Bayramınız kutlu olsun.

Merhametin, adaletin ve sevgilerin çoğaldığı huzurlu nice aydınlık bayramlar geçirmeniz dileği ile Kurban Bayramınızı kutlar sağlık ve mutluluk dileriz.

Karanlık günleriniz aydınlık olsun, dargınlıklar bitsin, özlemler azalsın. Bütün insanlar sevgi ve neşe dolsun. Kurban Bayramınız kutlu olsun.

Küslerin barıştığı, özlemlerin bittiği, kalplerin sevgi gözlerin ışık dolduğu nice huzurlu bayramlar geçirmeniz dileği ile Kurban Bayramınızı kutlar sağlık ve mutluluk dileriz.

Kestiğiniz kurbanlar ve dualarınız kabul olsun. Bayramınız neşe kalpleriniz sevgi dolsun. Kurban Bayramınız mübarek olsun.

Gönüller sevgi gözler aydınlık olsun. Kurban Bayramınızı kutlar sağlıklı, mutlu, huzurlu aydınlık yarınlar dileriz.

Gözlerinizdeki ışığın hiç solmaması dileği ile Kurban Bayramızı kutlar, sevgi dolu yarınlar dileriz.

Ruhunuzu ve çevrenizi aydınlatan, güzel ve bereketli bir bayram geçirmeniz dileği ile Kurban Bayramınızı kutlar hayırlara vesile olmasını dileriz.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.