İskenderun’da İskele ve Anıt Çevresini Hükümlüler Işıklandırdı

İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, İskenderun Cumhuriyet Başsavcı Ahmet Çelikkol ile birlikte belediye ile Cumhuriyet Başsavcılığı’nın himayelerinde İskenderun Açık Ceza İnfaz Kurumu İş Yurdu Müdürlüğü tarafından yapılmakta olan iskele ve anıt alanındaki görsel ve dekoratif aydınlatma çalışmalarını yerinde inceledi.

İskenderun’da İskele ve Anıt Çevresini Hükümlüler Işıklandırdı
02.10.2019
487
A+
A-

İskenderun Belediyesi, ilçede dekoratif LED ışıklandırma çalışmalarına devam ediyor. İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, İskenderun Cumhuriyet Başsavcı Ahmet Çelikkol ile birlikte belediye ile Cumhuriyet Başsavcılığı‘nın himayelerinde İskenderun Açık Ceza İnfaz Kurumu İş Yurdu Müdürlüğü tarafından yapılmakta olan iskele ve anıt alanındaki görsel ve dekoratif aydınlatma çalışmalarını yerinde inceledi.

Akşamları daha estetik bir görünüm sağlanıyor

Yapılan çalışmalar hakkında bilgiler veren İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı,” Daha önce imzalanan protokol gereği Cumhuriyet Başsavcılığı‘nın himayelerinde İskenderun Açık Ceza İnfaz Kurumu İş Yurdu Müdürlüğü tarafından iskele ve anıt alanı çevresinde dekoratif LED ışıklandırma çalışması yapılıyor. Yapılan dekoratif LED ışıklandırma çalışmasıyla özellikle akşamları daha estetik bir görünümün sağlanıyor”dedi.

Amaç hem aydınlatmak hem görsellik

Başkan Fatih Tosyalı “Bu güzel tablo karşısında vatandaşlarımız da memnun olduklarını dile getirdiler. Bu bizleri de mutlu etti, amacımız hem iskeleyi ve anıt çevresini aydınlatmak hem de görsel açıdan güzel bir görünüme kavuşturmaktı. Bunu en iyi şekilde yapıyoruz. Çalışmalar özen gösterilerek yapılıyor ve kısa bir süre içerisinde çalışmalar tamamlanacak.” şeklinde konuştu.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.