Elif Tutum Tuncer Philips Aydınlatma’nın Yeni İK Müdürü Oldu

Istanbul Bilgi Üniversitesi İşletme Bölümü’nden 2007 yılında mezun olan; Citibank, Sandoz, BİMSA, Innova, Alcatel-Lucent ve British American Tobacco firmalarında İK görevlerinde bulunan Elif Tutum Tuncer, Philips Aydınlatma Türkiye’nin yeni İK Müdürü oldu.

Elif Tutum Tuncer Philips Aydınlatma’nın Yeni İK Müdürü Oldu
13.10.2016
350
A+
A-

İstanbul Bilgi Üniversitesi İşletme Bölümü’nden 2007 yılında mezun olan; Citibank, Sandoz, BİMSA, Innova, Alcatel-Lucent ve British American Tobacco firmalarında İK görevlerinde bulunan Elif Tutum Tuncer, Philips Aydınlatma Türkiye’nin yeni İK Müdürü oldu.

2007 yılında, İstanbul Bilgi Üniversitesi İşletme Bölümünde lisans eğitimini tamamlayan Tuncer, İnsan Kaynakları kariyerine Sabancı Holding’e bağlı BİMSA’da İnsan Kaynakları Uzmanı olarak başladı. Sırasıyla,Türk Telekom grubuna bağlı İnnova’da İK Proje yöneticiliği ardından Alcatel Lucent’te Ücretlendirme Yöneticiliği İK İş Ortaklığı yaptı. Philips ailesine katılmadan British American Tobacco’da Yetenek Yöneticiliği ve Kıdemli İK İş Ortaklığı olarak görev aldı. Professional Women Network Türkiye’nin üyesi olan Elif Tutum Tuncer, kadınların iş dünyasına katılımı için projeleri ve gönüllü grupların çalışmalarına da destek veriyor.

Elif Tutum Tuncer, Türkiye’deki 100 kişilik Philips Aydınlatma ekibinin insan kaynakları süreçlerinden sorumlu olacak. Kendisine yeni görevinde başarılar dileriz.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.