Aydinlatma.gen.tr Sektör Portalları Arasında 1. Sıraya Yerleşti

2 Mart 2016 tarihinde açılan Aydınlatma Haber, Duyuru ve Bilgi Portalı; Aydinlatma.gen.tr sosyal medyanın da gücünü arkasına alarak bir buçuk ay gibi kısa bir sürede sektör portalları arasında birinci sıraya yerleşti.

Aydinlatma.gen.tr Sektör Portalları Arasında 1. Sıraya Yerleşti
20.04.2016
57
A+
A-

2 Mart 2016 tarihinde açılan Aydınlatma Haber, Duyuru ve Bilgi Portalı; Aydinlatma.gen.tr sosyal medyanın da gücünü arkasına alarak bir buçuk ay gibi kısa bir sürede sektör portalları arasında birinci sıraya yerleşti.

ABD merkezli Amazon iştiraki Alexa, internet sitelerinin trafikleriyle ilgili bağımsız, tarafsız ve güvenilir veriler sunmaktadır. Alexa’nın 17 Nisan’da güncellediği istatistiklere göre Aydınlatma Portalı ile en yakın rakibi arasında dünya genelinde 234.420 internet sitesi yer alıyor.

Aydinlatma.gen.tr’nin açılması ile birlikte diğer portalların sıralamalarında ciddi düşüşler yaşandı. Amacımız sektör genelinde bilinci ve paylaşımı arttırmak. Bu amaç doğrultusunda tüm sektör portalları ile birlikte yürümek istiyoruz. Hep birlikte yükselmek, beraber çalışmak istiyoruz. Emin olabilirsiniz, beraber çalışmak için gerekli girişimlerde bulunacağız. Önümüzdeki süreçte özellikle Aydınlatma Üniversitesi üzerinde yoğun bir şekilde çalışacağız.

Portalımızla ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi yorum bölümünden bize iletebilirsiniz.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.