Assan Elektronik ENEC Belgesi Aldı

Assan Elektronik, 50W’tan 170W’a kadar özelleştirilebilir LS021 ve LS022 modeli LED sokak armatürleri için ENEC belgesi aldı. LS serisi LED armatürler cadde, otoyol, otopark ve sokak aydınlatmalarında kullanılmak üzere tasarlandı. Ürün, IP66 koruma sınıfıyla dış mekan koşullarında çalışmaya uygundur.

Assan Elektronik ENEC Belgesi Aldı
23.02.2018
183
A+
A-

Assan Elektronik, 50W‘tan 170W‘a kadar özelleştirilebilir LS021 ve LS022 modeli LED sokak armatürleri için ENEC belgesi aldı.

LS serisi LED armatürler cadde, otoyol, otopark ve sokak aydınlatmalarında kullanılmak üzere tasarlandı. Ürün, IP66 koruma sınıfıyla dış mekan koşullarında çalışmaya uygundur.

Assan’ın LS021 ve LS022 kodlu LED sokak armatürleri, farklı güç, gövde rengi, ışık rengi ve direk seçenekleriyle birlikte sunuluyor. Ayrıca Assan Elektronik, müşterilerine projeye göre özel tasarım desteği de veriyor. İstenildiği taktirde ürün dim edilebilir yani parlaklığı ihtiyaca göre artırılıp azaltılabilir.

Assan Elektronik‘in LED’li yol ve cadde aydınlatma armatürleri, TS EN 60598-1 ve TS EN 60598-2-3 kodlu standart kapsamında uygunluğu onaylanmış ürünlerdi. LS serisi LED sokak armatürleri şimdi de ENEC belgesi aldı. ENEC belgesi, yeri ürün ve teknolojilerin Avrupa pazarına girişine olanak sağlıyor.

Assan Elektronik’i Türk Malı’na değer katma yolunda attığı adımlardan dolayı kutlar, çalışmalarında başarılar dileriz.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.