Yüksek Tavan Aydınlatmada Estetik ve Performans Bir Araya Geldi

Pedaş LED Aydınlatma, yüksek ve alçak tavan aydınlatmada estetik ve performans ikilisini bir arada görmek isteyenler için INEA armatürlerini müşterilerine sunuyor. Yüksek performansı, kolay montaj, şık ve ince tasarımı sayesinde yüksek tavanlı tesisler, üretim tesisleri ve depolarda ziyaretçilerinin yüzünü güldürecek bir tasarım ile karşınızda.

Yüksek Tavan Aydınlatmada Estetik ve Performans Bir Araya Geldi
29.01.2019
1.052
A+
A-

Pedaş LED Aydınlatma, yüksek ve alçak tavan aydınlatmada estetik ve performans ikilisini bir arada görmek isteyenler için INEA armatürlerini müşterilerine sunuyor.

Yüksek performansı, kolay montaj, şık ve ince tasarımı sayesinde yüksek tavanlı tesisler, üretim tesisleri ve depolarda ziyaretçilerinin yüzünü güldürecek bir tasarım ile karşınızda.

INEA5 – 8m ve 8 – 15m aralıklarında ultra verimli 30, 60, 90 ve asimetrik lensler ile müşterilerine optimum çözümler sunabilmektedir.

INEA da bulunan havalandırma tapası ve yüksek sıcaklıklara dayanıklı tasarımı sayesinde yüksek ısılar ve düşük ısılar dengeleyebilecek ve oksitlenmeler önleyecek tasarıma sahip.

Konvansiyonel floresanlı yüksek tavan armatürler yerine gelen INEA; daha ince ve ufak boyutlarda LED opsiyonuyla birlikte ve ışık dağılımını da homojen ve açılı olarak sağlayabilmekte. Konvansiyonel armatürlerinin zor montajına karşılık INEA yüksek tavan ürününün hafifliği, kolay montajı ve ufak gövdesi sayesinde Konvansiyonel armatürlere nazaran daha avantajlı. Ayrıca yaşanan yükseklik sorununa da çözüm getiren INEA yüksek tavan armatürleri, istenilen yükseklikte homojen ışık dağılımı sağlayabilmekte.

Kolay montaj, yüksek verim

Yüksek tavan armatürlerin aydınlatması yapılacak bölgede yüksekliği ve ışık dağılımı gibi önem arz eden noktalarda verimi oldukça yüksek olmalıdır. Özellikle floresan lamba üzerinden yapılan aydınlatmalarda LED aydınlatmaya göre verim hem düşüyor hem de ampulün ömrü bir o kadar kısa oluyor. Işık açılarını yakalayabilmek, yüzeye olan ışığın derecesi arttırabilmek maksadı ile kullanılan konvansiyonel armatürler LED teknolojisinin yaygınlaşmasıyla miladını yavaş yavaş dolduruyor.

Yüksek tavanlarda öncü

LED teknolojisinin gelişmesiyle beraber yüksek tavan armatürleri gibi yoğun ısıya maruz kalan ürünlerde soğutma işlemi de büyük bir sorun oluşturuyor. Ürünlerde soğutma bölümlerinin ürünü oldukça ağırlaştırması da bu nedenden dolayıdır. Isınma sorununa önemli ölçüde bir çözüm getiren INEA yüksek tavan armatürleri, modern dizaynı sayesinde yüksek ısılara karşı da dayanıklıdır. IP65  koruma özelliğine sahip INEA ile arzu ettiğiniz aydınlatma sistemine sahip olacaksınız.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.